Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az milyen hogy egy teszkós...

Az milyen hogy egy teszkós árufeltöltő meg a Meki is többet fizet, mint amit az én munkahelyem diplomás állásra?

Figyelt kérdés

Diplomával vagyok diplomás munkakörben, a fizum a gar bérmin, ami jelenleg 210 bruttó/140 nettó.


Ennyi bért még a teszkó sem ad a 8 elemis árufeltöltőinek még kezdőbérnek sem, még a Meki is többet ad a hamburgerdobálóinak (noha nem mennék ezen helyekre akkor se ha milliót fizetnének)


De azért nem durva hogy a helyem nem értékel engem a diplomámmal (diplomáimmal) annyira lassan 20 év után mint egy kezdő 8 elemist a teszkóban?


Noha mondom nem létezik a világon az a pénz amiért elmennék oda-de akkor is durva-


2020. okt. 20. 11:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
olyan, hogy attól, mert megszereztél egy papírt (lett egy szakmád) még nem a tied a világ összes munkalehetősége.
2020. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!