Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz készítésnél ha pl....

Önéletrajz készítésnél ha pl. értékesítési területre keresek munkát viszont fiatalon egy teljesen más szakterületen szereztem végzettséget,attól még ugyanúgy tüntessem fel azt?

Figyelt kérdés

Tehát ha pl az értekesítés területén szeretnék elhelyezkedni és az utolsó 5 évben ezen a területen is dolgoztam,akkor elég ha csak az utolsó 5 évet írom be az önéletrajzomba,vagy azért tüntessem fel a szakács végzettségem is független attól hogy a 2 dolognak semmi köze egymáshoz?

Köszönöm előre is a segítséget!!



2020. okt. 21. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nekem hr es mondta, hogy igen, mert abban az időben csináltl valamit. ide tartozik még pl a be nem fejezett suli is
2020. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen írd be, bármit is csinátál.


Egyrészt, látszódjon, hogy nem csak a lábad lógattad, tudod, hogy mi az a munka, etc, másrészt pedig egy irreleváns munkával is szerezhettél hasznos képességeket, például 5 éven át dolgoztál számítógéppel, az az értékesítői munka során is hasznos lesz.


Viszont az ilyen munkát nem kell túlragozni, add meg a céget, az időtávot, a pozíció megnevezését.

2020. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!