Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gèpészmérnökök, megérte...

Gèpészmérnökök, megérte elvégezni az egyetemet, mennyit kerestek, az orszàg melyik részén?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 15:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Matekkal és fizikával volt baj
2020. okt. 23. 09:51
 12/14 Vodafonelive ***** válasza:
Csak sajat tapasztalatbol irok, most elkezdtem a mestert es hat a matekkal meg ho-es aramlastannal magam meg fogok kuzdeni nagy nehezen de a mechanikaval nem, mert kicsaltam bsc-n es szart sem tudok. Es igy is keresem az embereket akik tudnanak segiteni a csalasban, de eddig sikertelenul. Ne a peldamat kovesd de sok minden megoldhato ha ugyes vagy es pofatlan de en pl nem hasznalom a mechanikat, mert kb az epuletgepesz tartozik azon szakiranyokhoz ami nem fogja hasznat venni a tervezesben es kivitelezesben.
2020. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy rosszul értelmeztem, de mint ha valaki az OE-t, Bánkit és Neumannt keverte volna. Az Óbudai Egyetem gépész és bizt.tech. mérnöki kara a Bánki Donát, informatikai kara a Neumann János, villamosmérnöki kara a Kandó Kálmán, gazdasági kara a Keleti Károly, építészmérnöki kara az Ybl Miklós, környezetvédelmi kara a Rejtő Sándor (xy) kar.


Én villamos szaki vagyok, de kb. 6 éve dolgozom együtt gépészekkel. Szerintem szép szakma, meg is lehet belőle élni, Pest megyében pár év tapasztalttal nettó 350-450 eft-ot meg lehet vele keresni mint alap bér (cég és munkakör függő). Valószínűleg a Bánkit is meg fogom csinálni levelezőn, ha végeztem a villamos szakokkal, mert érdekel. Nem tartom fölöslegesnek.

2020. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a Nemumann János EGYETEMRE gondoltam, nem az Óbudain egy karra.
2020. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!