Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hentes szakmában mekkora a...

Hentes szakmában mekkora a munkaerőhiány? Megéri megtanulni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 27. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Képzett, tapasztalt munkaerőt keresik, (külföldön meg is fizetik viszonylag) itthon már nem igazán.


Elég macerás ezt megtanulni, mert ha jól látom, egy kis (google keresés után) elég kevés ilyen osztályt indítanak, OKJ jövőre megszűnik.


Édesapám hentes,de ő se tanulta iskolában hanem beállították szalag mellé és 15 év alatt rendesen kitanulta a szakmát!


Most külföldön dolgozik, én is megpróbáltam, de nagyon fárasztó, nehéz és mellé a fizetés se olyan jó, természetesen külföldi tapasztalataimról beszélek, Magyarországot inkább hagyjuk...

2020. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A multik elnyomják a hentes üzleteket sajnos.
2020. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2


Az üzleteken kívül vágóhidak vannak dögivel, de attól meg fentartom a fenti válaszomat.

2020. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 Igazad van! Én mindenben a vállalkozási lehetőséget nézem mert sima alkalmazottként nagyon nehéz megélni
2020. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Akkor bocsánat,jól gondolkodsz!
2020. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!