Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szép kártya összege bruttó v...

Szép kártya összege bruttó v nettó összeg? Ha bruttó hány % adó jön le belőle?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Amit a kártyája kapsz, az már nettó. A cég kb még ugyanannyit fizet adóba utána.
2020. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

#1: annyi igaz, hogy amit kártyán látsz az köthető (tehát nettó)

De a cég nem fizeti a dupláját. Nekem bruttó 30 a szép kártya, nettóban kapok 22600 körül. Szóval csak 7400 megy adoba, nagyon nem duplája.

2020. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most még annál is kevesebb hogy pontosak legyünk. December 31-ig szochómentes a SZÉP kártya. (15,5% jelenleg, 17,5% volt év elején azért 32,5% szerepel a cikkben). Ha a cég továbbra is ennek megfelelően fizet neked második akkor a céged átbaszott sajnos.


[link]


15% marad a szochó nélküla a levonásra kerülő összeg. Nálunk ezt teljes egészében átulta a cég. Április 22 és December 31 között nekem több mint száz ezer forint a különbség.

2020. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3: ezt én ismerem, de lehet, hogy te viszont azt nem tudod, hogy ez a cégeknek nyújtott kedvezmény amit nem kötelező tovább adni. Nekünk sajnos nem adták tovább, így maradt a régi nettó összeg.

Erről jött természetesen tájékoztató levél is, azért tudunk róla, nem sunnyogtak.

2020. okt. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 19-et kaptam, most meg 22-t kapok hónapok óta szép kártyára akkor ezt most hogy van?
2020. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!