Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Légiutas kísérőnek hogyan...

Légiutas kísérőnek hogyan lehet jelentkezni? Inkább angolul próbáljak rátalálni az álláshírdetésekre? Semmelweis utcai irodáról hallottatok már?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 00:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha most akarsz jelentkezni, akkor ez bizony nem a legjobb időszak, mivel a járvány miatt a légitársaságok most inkább a csőd felé, mint a bővítés felé haladnak.


[link]


Amúgy "békeidőben" a Wizzairnél is volt felvétel.

2020. nov. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szakma felejtős a következő 5 évben. :-(

Ha lesz is újra turizmus és légiforgalom, a meglévő személyzetekkel bőven el tudják látni a feladatot.

nem fognak új képzéseket indítani nagy valószínűséggel...

2020. nov. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván angolul van csak értelme. De ahogy a többiek is írják, ennek az iparágnak befellegzett.
2020. nov. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Most nagyon sehogy. A barátnőmet még a tavasszal elküldték, volt akiket pihenőre tettek. Nyáron azokat hívták vissza, de most gyakorlatilag alig van légi forgalom. És nem is lesz egy jó darabig, szóval ez a szakma szerintem most felejtős. Amúgy a wizz is gyakran angolul tett fel hirdetést, szóval az alap, ezen kívül Európán belül egy társalgási némettel már jó vagy, esetleg francia vagy spanyol.
2020. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
4%

Az remélem megvan, hogy jól kell kinézni, és nem ritka, hogy a kísérőket kefélik a pilóták, feletteseik stb.


Ha nincs meg a külső felejtős... Ezmellé, 10-12 órát végig kell ácsorogni... A szabadidődet egy hotel szobában töltöd a világ valamely részén, fizetetlenül, majd másnap máshova mész, szintén végig ácsorogsz, dolgozol egy baromi hosszú járatot, majd esetleg megkefélnek...egy beígért előléptetés, fizetésemelés, és nem szívatás reményében... majd ismétlés...


Mindössze az egészet valami röhejes bérért, bár mondjuk alkalmazott nincs gyakran megfizetve sehol sem

2020. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
9%

Utolsó vagyok...

Kicsit nagy ár azért, hogy ne legyen életed... És szerinted ez meglesz valaha is fizetve? Soha...

2020. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

5-ös! Attól függ, ki melyik táraságnál dolgozik. Ismerősöm lehúzott a wizznél pár évet és nagyon ritka volt, hogy kint kellett maradnia, a repülők fordulóval jönnek a diszkontoknál, csak legvégső esetben altatnak kint személyzetet.

Volt egy ismerősöm az Emiratesnél, nem kefélték a pilóták, beutazta a világot (igen körbe is tudott nézni) szerette is, csak tartós párkapcsolat mellett ő is inkább a wizzhez jött, mert volt hogy 2 hónapig haza se tudott jönni.

2020. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
3%

#7


Azt te meg honnan veszed, hogy nem kefélték? Mert azt mondta, hogy nem?


Ja, akkor értem. Ha azt mondta, akkor biztosan úgy is van... Én sem dicsekednék vele.

2020. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Most nem lehet jeletnkezni, mert nincs felvétel.

Ha látsz valami hirdetést ilyen noname cégtől kérlek ne jelentkezz, akkora kamu. Én jelentkeztem de a csávó beszélni se tudott a telefonban és olyan primitív, Orbánozott is nekem a kagyló másik felén mikor rákérdeztem hogy lehetséges, hogy a turizmus behalt, de mégis van felvétel. Nagyon "professzionális" volt....Megkockáztatom, hogy másra keresnek lányokat... ha érted mire gondolok.

Ne is foglalkozz velük!!!

Majd ha rendbe jön a turizmus újra fognak toborozni az IGAZI légitársaságok, addig sajnos nem lehet menni. Nekem is nagy vágyam, hogy az legyek, de sajnos ezt az időszakot ki kell várnunk!

Csak figyelmeztetni szeretnélek, nehogy bajba kerülj. Nőknek vigyázni kell magukra!

2020. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

ez az

én is csak kíváncsiságból küldtem a jelentkezésemet rá, de miután visszahívtak világos volt, hogy ez tényleg egy nagy szélhámosság.

Vigyázzatok!!!


[link]

2020. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!