Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vodafone home agentkènt...

Vodafone home agentkènt dolgozik valaki?

Figyelt kérdés
Tudna mesélni milyen?

2020. nov. 7. 00:08
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ajjj akkor nem is reménykedem.....tesztet kellett online kitöltenem! :-( de még nem válaszoltak!
2021. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Már megint hirdetik, ilyen kevés lenne a pénz?
2021. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de valami nem stimmel velük. Van ez a 1st level support állásuk, jelentkeztem rá, több év tapasztalattal, nyelvtudással stb. Erre másfél hónap után jött egy sablon válasz, hogy találtak jobb jelöltet :D De az is úgy, hogy a vezetéknevemen szólítottak meg, pl. Tisztelt Kovács! Állítom, meg sem nézik az önéletrajzokat, meg azt se, milyen emaileket küldenek ki.
2021. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ha valaki később olvassa...


Engem egy másik pozi miatt hívtak, és persze az a keményen bejáros. Majd mondtam, hogy a nagyon alacsony fizetés miatt nekem nem éri meg oda bejárni dolgozni. Sőt, ezért inkább a CC-s távmunkára jelenteztem. (Félre ne értsetek, nevetséges összeget mondtak.) És felvetettem, mi a helyzet a többi pályázatommal, ha már kb 1 éve nem kapok semmi reakciót tőlük és aktívak a hirdetések. Kapaszkodjatok meg! Nincs betöltetlen állásuk! Gondolom nagy a fluktuáció és ha gyorsan kell valaki, akkor van miből mazsolázni. Szóval az, hogy a professionon 3 naponta frissítik az kamu. Nem mondom azt, hogy néha nem nyitják meg.., de basszus.

2022. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!