Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=w7c5TNGosuY

Milyen végzettséggel lehet ilyen álommunkát végezni? Mi kell hozzá, hogy ilyen embert ilyen helyre felvegyenek?

Csak nekem tűnik úgy, hogy egy rabszolgahajcsár alibi munkakörről van szó?

Gazdaságinformatikus diplomám van, de ha tudom, hogy ilyen álommunkák vannak, akkor nem szenvedek azzal.



2020. nov. 7. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem a végzettség a lényeg. Lehet az bármilyen bőcsészgazdász diploma, csak nagyjából úgy kell kinézned, mint Reginának. Onnantól kezdve lehet pattogtatni az ostort a kisfőnök háta mögött, hogy még többet taposson ki az alulfizetett rabszolgáiból.
2020. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom ez nekem nem egy allommunka 3 év tapasztalattal keresek ennyit IT területen, nem tulorazom, igaz csak Skoda Octavia T kapok, nem A4 est...
2020. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2: Miért, szerinted ez a csaj túlórázik? Meg azt is vedd figyelembe, hogy a programozás kőkemény szellemi munka ezt meg nem igazán mondanám annak (bár ha te ezt élvezed...).

Amúgy honnan tudod mennyit keres? Nem is említette a videóban. Mennyi ezeknek a fizetése? Komolyan elég egy bölcsészdiploma?

2020. nov. 7. 18:11
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Én szeretem használni a fejem. Jobban, mint a lábam. Nem vonzz a videó egyáltalán.

Szeretek gondolkodni, tanulni, fejlődni. Mutogatni magam nem annyira.

2020. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Annyira meghallgatnám azokat, akik itt vigyorognak Barbira, hogy valójában mit gondolnak róla.

Amikor valaki kilép gimiből és berakják ellenőrnek, akkor mindent kap, csak tiszteletet nem.

Szerintem ő sem, csak azt nem rakják bele egy reklámvideóba.

Sajnos azért is ő került ebbe bele, mert a testét reklámeszköznek használják.

Borzasztóan megalázó helyzet, cseppet sem irigylem.

2020. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5: Miről beszélsz te? Milyen Barbi? :D

A videóban egy Tóth Regina nevezetű regionális értékesítési vezető látható, akinek gondolom logisztikai- , élelmiszermérnök vagy hasonló felsőfokú végzettsége van.

2020. nov. 7. 18:58
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Barbi, mint Barbi baba. Nem ment át a lényeg, látom.
2020. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

25 évesen nem tud meglenni a megfelelő végzettsége és tapasztalata egy ilyen beosztáshoz.

Ha egy cicababát betesznek nulla tapasztalattal kritizálni, az kap mindent, csak azt nem , amiért odament.

Az meg más kérdés, hogy hogy került oda, arra se lennék kíváncsi, kit kell és milyen szinten ismerni ehhez.


De irigykedj nyugodtan. Végülis egy pár perces reklámvideó majdnem olyan mint a valóság. Majdnem.

2020. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Na igen, az meg a másik, hogy reklámvideó.


A nővérem, egy kollégám, és egy volt osztálytársam is szerepel a kisfilmben, a meeting teremben. Még vásárlóként SEM volt soha közük az Aldihoz, ezen a filmecskén kívül. :'D

2020. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8: "25 évesen nem tud meglenni a megfelelő végzettsége és tapasztalata egy ilyen beosztáshoz."


Mégis mi kell egy regionális értékesítési vezetőnek a kamudiplomán (és esetleg konyhanyelvi német nyelven) kívül? Cseverészni kell az üzletvezetőkkel meg számonkérni, hogy mennyit dolgoztak a biorobotok. Tipikus státusz és pofa alapján elnyert rabszolgahajcsár munka.

2020. nov. 7. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!