Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha alkalmazott közgazdászként...

Ha alkalmazott közgazdászként (pénzügyi szakirányon) végzek 2 év múlva és továbbtanulok elemző mesterszakon milyen karrierlehetőségekre van esélyem? Mennyi fizetésre számíthatok pályakezdőként? Milyen típusú munkákra jelentkezhetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem h egy csomó oldalon olvastam h mi lehet belőlem de eléggé általánosítva írják le.egyébként nagyon érdekel ez az elemzői munka :) és amit tanulok az is tök jó
2010. aug. 10. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen tipusú kérdésekre Magyarországon nemigen fogsz választ kapni.

Itt nincs ember, aki tudná mi lesz itt 2 év múlva.


Általánosságban: nálunk egy megfelelő ismerős ajánlása többet ér, mint bármilyen elvégzett iskola.

Ez elég szomorú, de igy van


Ezzel nem beszélnélek le semmiről.

Tanulj minél többet és jobban, és reménykedj.


Tudom, nem segitettem sokat, de meglepne, ha valakitől ennél konkrétabb választ kapnál

2010. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azért köszi... tök "jó" nem lehet a mai világban előre tervezni :(
2010. aug. 10. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!