Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Waberershez kezdő kamionosként...

Waberershez kezdő kamionosként nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
most igen
2020. nov. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Most csoda, h megy még a Wabi meg a franchise egyáltalán. Ott áll a budaörsi reptéren egy halomban a sok pót. Én úgy láttam, csak belföldes melót hirdetnek. Hűtőzés a Szemereynél, meg talán konténerezés. Hívd fel őket, egy próbát minden megér.
2020. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy nehéz... Nemzetközibe legalábbis. Sorba mondanak fel az emberek...

Bár spanyol pályát el lehet felejteni, abba a csoportba csak akkor kerülsz be ha román/ukrán/szerb vagy valakinek ismerőse/rokona vagy...


Kb 3 lehetőséged van:


GB/FR/DE

(Én ebben vagyok, kilóméter bónuszra nem nagyon kell számolni a sok kompolás és a sok rövid fuvar miatt, viszont angolban mindig fizetős parkolóban állok, amit a cég fizet. Ingyen budi, ingyen tusoló.)


CZ/SK/HU/AT/DE/PL + csókosoknak SE (Onnantól hogy belépsz a magyar határon, nincs napidíj, csak a minimálbér arra a napra eső része, sokan panaszkodnak hogy több mint százezerrel is kevesebb néha a fizetésük mint amennyinek az ígéretek szerint lennie kellene.)


IT + közép EU + GB

Erről sokat nem tudok. Azt mondják melós. Sok a rövid fuvar. Sokat kell spanizni.


Szóval minden csoportban szopás van. 600 feletti fizura ne nagyon számolj. Ja és egy évre alá kell írni, ha felmondasz akkor 300 ezret levonnak, ha nem bírnak levonni akkor meg ki kell fizetned. Én is ennek a végét várom, aztán elhúzok innen a francba. Erre készülj ha ide akarsz jönni.

2020. nov. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a Wabi nem sokat fejlődött az elmondottak szerint. De ahogy hallottam, a menedzsment sincs toppon. A részvényeik értéke is sokat esik, stb. Gondolom, nagy felfutás nem várható a közeljövőben.
2020. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!