Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon nehéz reptérre bejutni,...

Nagyon nehéz reptérre bejutni, mint biztonsági őr?

Figyelt kérdés
Nyilván bizonyítvànnyal rendelkező biztonsági őrként szeretnék bejutni, de jövőre le szeretném tenni a fegyvervizsgàt is. A fizetés jobb, mint mondjuk egy gyárban/boltban? Nagyon nehéz bejutni? Protekció nélkül lehetetlen?
2020. nov. 18. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz is, meg semmi értelme nincs, nem fizetik meg, ahogy a többit se.


Ha megfizetik meg állandóan elvárják a Superman üzemmódot...


Erről szóljon az életed?

2020. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reptéren most biztos nagyon jó lehet dolgozni, egy világjárvány idején, amikor az országok lezárják a határaikat és a légitáraságok a csőd közeli helyzet szélére esnek vissza.
2020. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azok a repteres munkák békeidőben is elég szarok, fizu is, folyamatos készenlét, 12 órázás, ááá.
2020. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem jelenleg mennék reptérre dolgozni, a vírus közepén! Még a tanfolyamot sem kezdtem el, most intézem a dolgokat, hogy elkezdhessem, meg még idő míg elvégzem, szóval nyilván nem most rögtön keresek állást.

Nekem tetszenek a repterek. Egy gyárban általában 24 óràzni kell, ezek szerint a reptéren 12 óràzni kell "csak"?

Mondjuk, ha a fizetés ugyanolyan, mint bárhol máshol, akkor tényleg nem éri meg, bár ha megfizetnék, de "Superman" üzemmódban, akkor vàllalnàm, úgysincs családom, szóval nekem tényleg lehetne az életem csak és kizárólag a munka, szóval ezen nem gondolkodnék. Inkább dolgozom sokat, mint hogy otthon rohadjak egyedül.

2020. nov. 20. 03:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!