Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha azt mondták egy hét múlva...

Ha azt mondták egy hét múlva jeleznek akkor már nem fognak felvenni?

Figyelt kérdés

Múlthéten szerdán volt egy videós interjú. Szerintem remekelhettem volna jobban is, azt elrontottam, hogy," miért akarok munkahelyet váltani?" Erre azt mondtam, hogy ez közelebb lenne... Nem akartm szidni az előzőt,de utána mondtam azt is, hogy mások helyett dolgoztam s ez nekem már sok volt.



Szerintetek sem.fognak már visszajelezni?



2020. nov. 19. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Előfordulhat simán, hogy elsumákolják a választ sajnos, de tudod akkor az ilyenektől nem is kell várni semmit, ez őket minősíti. Velem is megesett, hogy vártam az ígért visszajelzést egy helyről, azt mondták mindenképp visszaszólnak, ha nem vettek fel akkor is, erre már eltelt 3 év :D azóta is visszaszólnak

Ne vedd magadra, ennél csak jobb helyet találhatsz.

2020. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
ígérni azt most tudnak, örülj, hogy legalább interjú volt
2020. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mikor interjún megkérdezi mennyi lenne a bérigény, mondom X, erre hogy ő kicsivel kevesebbre gondolt, de konkrétat nem mond, ígéri felhív és megmondja mennyit tud fizetni, majd eltűnik mint szürke szamár a ködben
2020. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Telefonon is kérdezte a csaj a bérigényt akk arra mondtam X összeget de hozzátettem nem tudom mennyire lőttem túl vele,de alkuképee vagyok én is, aztán interjún is ugyanezt mondtam bár szakmán belül szerintem még alul fizetést is kértem
2020. nov. 19. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:
1. Azt 3 éve ez még foglalkoztat téged? Nem kell ezeket ennyire komolyan venni. Ha nem hát nem. Sok munka van.
2020. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem par eve volt olyan, hogy szeptemberben interjuztam egycegnel, majd december elejjen egy masiknal. Mindketto kovetkezo ev februarban keresett meg, hogy aktualis-e meg az allaskeresesem. 😀 Ilyen is van.
2020. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom.. volt ahonnan 8 hónapra rá kerestek, rég dolgoztam
2020. nov. 19. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem szoktak azonnal jelezni (diplomás irodai állásokra jelentkezem). Általában 1-2 hét múlva kapok visszajelzést, hogy sikerült-e vagy sem. Még ne aggódj, simán kereshetnek a következő napokban. Ha úgy érzed, hogy nem remekeltél, akkor nézelődj még. Keress mást és fogd fel úgy, hogy a mostani lehetőség gyakorlásnak jó volt.


Sok sikert!

2020. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!