Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lehet az oka?;Mobrog a...

Mi lehet az oka?;Mobrog a fizetett kérdőivek után összegyüjtött pénzt nem tudom a PayPal számláról átkérni.

Figyelt kérdés

#mobrog kifizetése
2020. nov. 20. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi információból aki ki tudja találni, azelőtt megemelem a kalapom.
2020. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudom átvinni PaypAl:(Nemtudom,hogy kell?
2021. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a PayPal ha,jól regisztráltál autómatic átküldi átváltva a bank kártyára a pénzt.Vagy,nemjól tudom?Két fiókommal probáltsm egyikből-másikba és szépen átküldte nevemmel eggyütt.Gondolom,ha nem kamu a pénzgyűjtő,akkor a PayPal átengedi.Legyen igazam.Rendes adattal átküédi a pénzt.A feladó címével lehet gond.Lehet a feladó nemis létezik cssk adatlopás.Szerintem a PayPal rendes.
2021. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
He he, a Mobrog, mint olyan Csaló és Átverő Oldal mindent elkövet, hogy ne juss a pénzedhez :D Csalás az egész! 10 felmérésből 1-2 -őt írnak jóvá. Nem kommunikálnak, 6 hónap alatt nem tudtak válaszolni a leveleimre. Lehúzós Oldal, magasfokon! JTN sokkal jobb. Ha belevágsz, jobb ha minden sikeres felmérést erősen dokumentálsz.
2022. febr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!