Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a munkahely 100km-re lenne...

Ha a munkahely 100km-re lenne lakhelyetektől, a tömegközlekedést vagy a költözést(albérlet) választanátok?(Autó nem opció, jogsi hiánya miatt.)

Figyelt kérdés
2020. nov. 21. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet.
2020. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Azonnal jogsi és autó.

2 évet lenyomtam így, aztán költöztem

2020. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
100 km tömegközlekedéssel sok idő, akkor albi :)
2020. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idő alatt érnél oda? Mennyiért? A bérletet támogatja a cég? Mennyiért lehet bérelni egy lakást?
2020. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ.


4: úgy gondoltam, hogy 1 óra lenne az odaút, meg 1 óra vissza. De most nézem meg pontosan.

Nyíregyháza-Miskolc lenne. Vonattal alsóhangon 1 óra az út, de ugye Miskolcon és Nyíregyházán belül is nagy eséllyel közlekedni kéne.

Munka még nincs, de úgy gondolom, jobb, ha nemcsak Nyíregyházán keresek munkát. Így jött képbe Miskolc is.

Most látom, hogy ahhoz, hogy felpakoljam magam vonatra, már fél 6kor jelen kellene lennem a vonaton. Vonathoz is el kell jutni, tehát mondjuk 5kor már indulni kellene.


De megerősített ez is, meg a válaszok is abban, hogy az én részemről, ha a jogsi nem járható út, csak az albérlet a járható út.

Különben, nagy eséllyel egy 8-16 órás munkához kelnék hajnal 4 órakor, majd hazaérnék 8 órára.

2020. nov. 21. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így valószínű jobban jársz az albérlettel. Szerintem esélyes, hogy már anyagilag is. Főleg, ha a leendő cég nem támogatja a bérletedet.
2020. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

100*2km az kocsival 5000 Ft plusz járulékos költségek 7-8e Ft.

8*22-- 176e Ft havonta kocsival.


176e Ft szerintem mindkét városban elég albérletre és kényelmesebb

2020. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A magam részéről nincs az az isten, hogy ezt akár egyéni, akár tömegközlekedéssel bevállaljam minden nap.


Ez gogle maps szerint autópályán 1:13 perc.

Vonattal is csak IC-vel van meg az 1 óra HA tartja a menetrendet.

De a munkahelytől függően még 30+ percet simál el lehet tekeregni a városban, mire odaérsz és még vannak egyéb időveszteségek.


Lakásbérletet már ki lehet fogni 70 ezer forint alatt és akkor akár sétatávolságba kerülhetsz a munkahelyedtől. Azért ehhez szerintem nem árt egy minimum 250 ezres nettó bér, hogy ne csak vegetálj, bár nem tudom, milyen típusú munkát keresel.

2020. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!