Győrben fizetések?

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék, hogy Győrben mennyi a fizetés?

Nyilván sok mindentől függ, de itt Egerben 120-160 ezer Ft a leggyakoribb fizetés, pl. árufeltöltő, kasszás, recepció, egyéb bolti eladó, gyári munkások is max 150-250 ezret kapnak inkább. (250 ezer szakmával CNC esztergályos :D)


Győrben mi a helyzet?

Mennyit keresnek azok az emberek akik szakma nélkül végezhetőben dolgoznak?

Pl.

-árufeltöltő

-bolti eladó

-betanított gyári munka

-recepciós

-irodai munka

-biciklis futár

Persze egyéb munkakörök is érdekelnek, amelyek nem követelnek szakmát.

Válaszotokat előre is köszi.


Én ahogy láttam jobble oldalon ilyen 200-400 e Ft fizuk vannak a legtöbb helyen.


Persze jobban megtudnák mondani azok, akik Győrben laknak.


Garzont mennyiért lehet bérelni még azt megkérdezhetem?

Én ahogy láttam 50-80 e Ft+ rezsi.



2020. nov. 23. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl jók.

Nagyon messze vannak a Budapesten elvárt szinttől a győri fizetések.


Győrben sok az autóipari multi, de ott sincsenek elengedve az emberek.Átlagban 250-300 nettót kapnak irodai munkával.

Gyári munka nettó 200-230.


Mindez alól kivétel a győri Audi, ott a sori munkások is sokat kapnak, akik irodán vannak, meg még többet.

2020. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, akkor azért 1,5-2x annyit adnának mimnt errefelé :)

Gondolom akkor boltokban is 200-230 nettó meglehet!

Aztán talán ha garzonban laknék havi 100-at meg lehetne spórolni úgy :D

2020. nov. 24. 15:02
 3/6 anonim ***** válasza:
50 ezerért lakást Győrben? 😮 Ez engem is érdekelne? 😀 Itt lakom most is egy garzonban 85-ért, ennél olcsóbban nem sokat találni sajnos még most a vírushelyzet miatt sem. Volt némi árcsökkenés azért, de 80 alatt emberi lakhatásra alkalmas helyet nagyon nehéz azért találni. Az átlag panel lakás ára 90-100 ezer közt mozog, ahogy szoktam nézni a hírdetéseket. Vagy persze bérelhetsz szobát is, 45-50 ezertől plusz rezsi, de ugye akkor meg másokhoz kell alkalmazkodni. Munkalehetőség van azért, de a lakhatás nem egyszerű, a közlekedés meg főleg, főleg autó nélkül elég nagy távolságok vannak városon belül.
2020. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod :)

1x 50 ezreset láttam, de azt rá 2-3 napra kivették :D

1x 65 ezreset láttam még de ott fix 20-25 rezsi szóval... :D

Szoba nem kell, meg legalja garzont nem vennék ki azért.

Munkalehetőség van? Akkor gondolom hamar találnék melót, 20-21 évesen :D

Január-Március között szeretnék költözni oda, ahogy találok 1 számomra megfelelő garzont :)

2020. dec. 5. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Most már emlékszem arra az 50 ezres, 16 nm-es "lakásra" 😃

Munkalehetőség meg a végzettségedtől függ, de van pár multi cég azért itt, ahol tényleg jól lehet keresni, pl Audiban sima sori dolgozóként, de persze ez húzza fel a fizetéseket más cégeknél is. De most így a vírus miatt azért itt is csökkentek a lehetőségek, persze azért még így is jónak mondhatóak. Meg az sem mindegy, hogy mivel közlekedsz, mert a buszközlekedés az finoman szólva nem a legjobb. Szerintem végzettség nélkül is biztos találsz valamit itt, főleg ha olyat találsz, ahol esetleg támogatják a későbbi képzéseidet, és van előrelépési lehetőséged. Szerintem jelenlegi helyzetben ne siesd el annyira a költözést, ha nem sürgős, mert talán tavaszra rendeződnek a dolgok, reméljük.

2020. dec. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi, akkor lehet érdemes lenne inkább várni márciusig is akár, nem jan-februárban menni :D
2020. dec. 6. 10:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!