Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segédápolóként miért (nem)...

Segédápolóként miért (nem) mennétek a kórház COVID-osztályára dolgozni?

Figyelt kérdés
A lehetőségről annyit lehet tudni, hogy 12 órás műszakok vannak. (x napig nappal, x napig este) Hétvégén is menni kell.
2020. nov. 23. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az embereket. Nem akarok ilyen közegben dolgozni, hozzájuk nyúlni stb. Nincs hozzá gusztusom se. Le lehet nyugodtam pontozni. Ezzel nem azokat szóltam le, akik ebben dolgoznak. Tök jó, ha valaki ilyen beállítottságú, csak én egyszerűen nem ilyen vagyok.
2020. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Már a "lehetőségek" miatt se amiket felsoroltál!


Menjen az egész operatív törzs, meg vannak fizetve, ideje dolgozni is!

2020. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírnám már az első napot se. Még ha nem is eü-ről és covid-osztályról lenne szó: a 12 óra, a váltott műszak és a hétvégi munka is mind-mind olyan követelmények, amiket már egyenként, önmagukban nem bírnék. Kényelemfüggő vagyok, nem szeretem magam túlhajtani a munkában.

És akkor még nem beszéltem a fizuról, a munkakörülményekről, a megbecsültség hiányáról meg arról, hogy a java majd csak ez után fog jönni (amikor már 24, 48 órák lesznek a 12 órákból...). Nem lenne saját életem. Eleve nem bírom a kórházakat se, az ottani szagokat se. Összeroppannék, ha valaki a kezeim alatt halna meg. A többi halottól meg simán rosszul lennék, hánynék. Le lehet engem is pontozni, de nem bírnék embereket ágytálazni, meg tűket szúrni a vénájukba. Legutoljára hagytam, de a vírustól is félek. Nem magam miatt, hanem mert van olyan a környezetemben, akiért anélkül is van okom aggódni, h véletlenül én fertőzném meg.


Tömören ennyi. De hangsúlyozom, ez csak én vagyok, és persze ilyenkor érzem igazán, mennyire kényelmes állásom/helyzetem van. Akiben megvan a küldetéstudat, hogy ezt csinálja, azt - hál' Istennek - nem fogom tudni lebeszélni (nem tisztem, nem is szeretném, még mielőtt valaki félreértené), szóval őneki a legjobbakat!

2020. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!