Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő után szokták...

Mennyi idő után szokták felhívni az embert, ha jelentkezett egy állásra? És milyen napszakban szoktak telefonálni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
8:00-17:00 között 2-3 nap
2020. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az idópont 1 naptól 1 hónapig bármi lehet, a napszak többnyire reggel 9 és délután 4 között.
2020. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden attól függ, mennyire kell nekik az ember. Előfordulhat, hogy este 10-kor elküldöd a jelentkezést, másnap reggel 8-kor meg már csörög a telefon.
2020. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy leadtam a jelentkezést és rá 10 percre hívott a HR-es meg olyan is, hogy valamikor húsvét környékén jelentkeztem és novemberben hívtak vissza. Azt el ne hidd, hogy 2-3 nap, ebben az időszakban legalább 1 hét.
2020. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy vagy 5 hét után hívtak fel. Már a céget is elfelejtettem. De valszeg az volt, hogy akit felvettek volna, visszamondta, vagy nem tetszett neki a meló, és továbbmentek a shortlisten. Ilyen is lehet, bár ritka. 1-2 héten belül meg kell keresniük, ha akarnak vmit, covid ide-vagy oda. Van telefon, e-mail, online interjús lehetőség, stb.
2020. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!