Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek gáz ha egy nő...

Szerintetek gáz ha egy nő autoszerelőnek akar menni ??

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak nehogy visszaadja az autószerelő :)
2020. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én nőként akár felárat is fizetnék egy női autószerelőnek, ha nem kezel úgy, mint egy olajosrongyot (ahogy azt a férfi autószerelők rendre megteszik, és még át is próbálnak verni).
2020. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt egy, de annyira szivatták meg alázták a kollégák, hogy elment , azóta nem tudom hogy autószerelő e még.


Folyamat vicceskedtek vele, hogy hozza a kávét, mosogasson el, főzzön meg ilyenek csak autóhoz ne nyúljon. Meg néhány ügyfél is volt hogy vicceskedett hogy csak nehogy a csajnak adják oda a javítást mert akkor viszi máshova , nyilván félpoénoisan de szerintem sok helyen ez lesz.

2020. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Aztaa😮akkor felejtős lesz eza a szakma.
2020. nov. 28. 19:32
 5/14 anonim ***** válasza:
nagyon nem tipikus női munka, de lehetsz benne jó és határozott. Nálunk is volt egy nő a telepen, aki autószerelő/fényező volt annak ilyet szoltak volna be mint a 3. írt, akkor akkora pofont kapott volna, h fel se kel az illető :)
2020. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát ènsem hagynám hogy csicskáztassanak🙂igen nem valami női munka de nagyon szeretnèk autókkal foglalkozni.De ezis igaz h inkább férfiakat alkalmaznak.majd kiderül.válaszokat köszönöm.🙂
2020. nov. 28. 19:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megprobalhatod. Mondjuk egy váltót nem fogsz tudni levenni azt garantálom , de érdemes megprobalnod egy 19es felnit gumival mert 15 kiló az is van és nem csak emelni kell hanem a helyére tenni . És ez csak egy kerek.


Menni fog de edzeni kellene.

2020. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Aztaa😮 hat ebbe belese gondoltam 🙂 edzek amugy 20kg-al gugolok.tudom h ez nem eleg,nem lehet egyszerű inkabb 2-szer meg gondolom de köszi srácok.
2020. nov. 28. 21:10
 9/14 anonim ***** válasza:

Pont akartam írni, hogy nehéz fizikai munka. Azért egy kipufogó középrész is legalább 15kg, amit sajnos kézzel kell emelgetni, a váltót meg leengedni szokás, azért azt nem szokás csak úgy kétkézzel lekapkodni.

Szerintem, ha van egy erős műszaki érzéked és szereted a mechanikákat, akkor mindenképpen javaslom, hogy vágj vele.

2020. nov. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem felejtős a szakma, ha nem az akadályt, hanem a lehetőséget látod meg benne.


Ahogy a második is írta, nagyon sok nő nem szívesen viszi autószerelőhöz a kocsiját, mert tart attól, hogy flegma lesz vele, vagy lenézi őt a sztereotípiák miatt.


Ha vállalkozóként csinálod, és jól pozicionálod magadat, rengeteg ügyfeled lehet, mert nagyon sok olyan autótulajdonos nő van, aki adott esetben egyedül él, és saját magának kell szervízbe hurcolnia az autóját.

2020. nov. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!