Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg léteznek még a keleti...

Tényleg léteznek még a keleti régióban ilyen minimálbéres munkahelyek ahol olyan a főnök mint akit itt Döbröginek gúnyolnak?

Figyelt kérdés

Hogy nem akar fizetést adni meg istennek állítja be magát , közben meg minimálbérért akarja dolgoztatni a munkavállalókat meg karácsonykor még nem fizetni nekik stb


Nem tudom elképzelni, hogy Budapest vagy nagyobb városok közelében ilyen lenne, max valami eldugoptt kis faluban


2020. nov. 29. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig elég sok is van, ezért nem is találnak dolgozókat.
2020. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem csak a keleti régióban van ilyen.
2020. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
88%

Vannak ilyenek.

Nem tudom kinek milyen a nettó 210 ezer körüli összeg 3 hónap után! De ahol én voltam allasinterjun mindent nekem kellett volna csinálni. Akkor is ha épp nincsen munkám, segítsek be a raktár részre is. Én vittem volna az adminisztrációs részt, a recepciót,ha jöttek volna vendégek főzni nekik kávét, utánuk takarítani, persze máshol is kellett volna a takarítás. 😅 És az a nettó 210 ezer ft is úgy, hogy 3 hónap után adta volna. A masik, hogy konkrétan úgy beszélt az egészről mintha egy álommeló lenne. Ja és betegszabit se fizetett volna. Ezt is úgy mondta el, hogy ő azért nem fog betegszabadságra fizetni (idézem!) mert ha az egyik munkavállalója gondol egyet és télen egy szál pólóban menne le kenyeret vásárolni ő azért miért fizetne. Annyira gúnyos és undorító volt ahogy ezt előadta. Ja persze, mert az emberek nagy %a nyilván egy szál pólóban megy le télen. Ekkora idiotat. A másik meg az, hogy egy ember nyilván nem ettől lehet beteg télen. Én rengeteg allasinterjun voltam, tele van idiota munkáltatókkal.

Webshopos adminisztrációs, csomagolós munka lett volna ahol netto 150 ezret adott volna a pasi, és úgy ha esetleg véletlenül egy csomag eltűnik és tegyük fel az a csomag pont 100 ezer akkor azt nekem kellett volna fizetni.

Na tudod mikor.

2020. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezeket az úszitó kérdéseket. Igen, vannak ilyenek.


Állami szférában is jelenleg az általános kezdőbér kedvezmények nélkül nettó 140ezer. Ehhez nem kell eldugott falvakba menni. Viszont eldugott falvakba igazából közmunka a jellemző (havi nettó 65ezer), ha nem sikerült bejutnod egy családi vállalkozásba.

2020. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak. De, az itteni Döbrögi csak egy troll.
2020. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

nettó 210??????? 2 szakirányú diplomával 20 pályán eltöltött évvel kapom a garantált bérminimumot ami BRUTTÓ 210, nettó 140.000.


20 év után 2 diplomával.


ez van.

Budapest.

2020. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig rengeteg ilyen van. Bp-n is találkoztam nem eggyel, az álláshirdetéseikben meg pofátlanul beírják, hogy versenyképes bér. Amikor pedig a képzett, tapasztalt munkaerő tovább áll, még ők vannak felháborodva.
2020. nov. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Hogyne lennének. Vállalkozó = féreg. Csak olyan helyre szabad menni, ahol kilophatod még a szemét is egy óvatlan pillanatban. Vagy ha elég kevesebb pénz is, akkor állami céghez, de csak olyan pozícióba, ahol a 8 órás munkaidőből max 2 telik munkával ;-)
2020. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!