Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másnak is ennyire nehéz a...

Másnak is ennyire nehéz a munkakeresés a jelenlegi helyzetben? (COVID)

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
nem
2020. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
sokaknak igen, nekem nem, mert mindig sok lábon állok és engem találnak meg a jó lehetőségek.
2020. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Nekem elég annak tűnik, csak proffesionon 50 helyre küldtem el az önéletrajzom, olyan helyekre ahol megfelelek a kritériumoknak.
2020. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
A második arra gondol, hogy mindig van valahol egy haver, aki beprotezsálja. Nekünk gerinces embereknek valóban nehéz most.
2020. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Szakterülettől függ. IT területen egyáltalán nem nehéz. Én 5 helyre adtam be, egyre felvettek.
2020. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakmától függ. Ha vendéglátós vagy, most gyakorlatilag megszívtad. Ha otthonról dolgozó mérnök voltál eddig, most sem lesz nehezebb munkát találni. Minél nehezebb megszerezni egy szakmát, annál pótolhatatlanabb vagy, de ez ezelőtt is így működött.
2020. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
#4 szaktanácsadóként dolgozom, inkább visszatérő kliensekről van szó. Mellette tanítok, tréningeket tartok, stb. Most konkrétan azért lógok itt, mert idénre elértem a 12 milliós KATA és AAM nettó bevételi keretem, nem tudok többet dolgozni. Szerintem elég sok tanácsot tudnék adni az itt egzisztenciális válságban küzdő embernek, huszonéves létemre. De akárhányszor leírom miket érdemes próbálni, milyen plusz skilleket lehet felszedni könnyen neten is (nyelv, szaktudás, szoft skillek) mindig csak le vagyok pontozva, szóval már feladtam.
2020. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó válaszolónak. Attól még leírhatod. De ha számít a pontok értéke, akkor....
2020. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
#7. Privátban leirod nekem? Igaz, idősebb vagyok nálad, de érdekelne a véleményed.
2020. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Szakma függo, a vendégláts pl halott de az IT az megy.
2020. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!