Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Media Markt vevőszolgálati...

Media Markt vevőszolgálati munkatárs munkakörnél ezek a dolgok szerintetek rendben vannak?

Figyelt kérdés

11.5-12 órás beosztással, 7 napból 4-et kell dolgozni, havi nettó 130 000 Ft-ért, végig állva, monitor előtt, úgy hogy a szemed kicsípi.

Az már "csak" extra, hogy a munkaköri leírás messze nem teljes, raktárba is kell pl. rohangálni.

Nem tudom, lehet nekem nagyok az igényeim, de ilyen inkorrekt munkahelyet előzőleg nem fogtam ki.

150 000 Ft-ot írtam igénynek felvételekor, de még ez is nagyon gyér a felelősséghez képest.

Minimum a 200 000-et odaadhatnák.

Mostanában úgyis nőnek a fizetések állítólag, de az árak is, velünk mi lesz?

Én rosszul is lettem az első napokban, hánytam is...

Így ez nagyon menekülő egy hely...



2020. dec. 5. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor mondtam volna nemet, amikor a nettó 130at kinyögik... Persze ha pályakezdő vagy 0 tapasztalattal, 0 értékes tudással, akkor ez is jobb mint a semmi,, pár hónapot ki lehet bírni itt is.
2020. dec. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem tetszik el lehet menni és jön a helyedre egy másik robot. Nem véletlenül vagy ott. Ha alkalmas lennél magasabb fizetésre akkor más helyen dolgoznál.
2020. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam a Media Marktnál (vidéken). Nagyon hajtós munkahely, rabszolgahajcsár vezetőkkel. A dolgozók általában frusztráltak az alacsony fizu miatt. 2014-ben volt olyan munkatársam aki nettó 85 ezret keresett 5 év tapasztalattal... Az már 2014-ben is nagyon nagyon kevés volt még vidéken is. Azóta persze már jóval magasabbak a bérek, hisz a minimálbér is nőtt, de kétlem, hogy a nettó 140 ezret elérné.


Rohadtul nincs arányban a kettő, menekülj onnan amíg lehet!

2020. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor menj oda, ha nagyon kell a pénz és közben keresgélsz, jelentkezgetsz. Én is voltam olyan munkahelyen, amely csak azért kellett, hogy legyen valami és ne haljak éhen. 3 hónap után ott se voltam, elhiheted.


Viszont ennél még a mekiben/burger kingben is jobb fizetést kapsz, ugyancsak pörgős munkakörben, de sokkal egyszerűbb és stresszmentesebb beosztásban.

2020. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Azért nagyon nem ilyen fizetéseket kapnak ott az emberek. A párom is ott dolgozik és jóval magasabb az alapbér.
2020. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 Hol?


Nyíregyházán simán ezt a bért adják és nem csak abban az áruházban.

2020. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5: melyik városban és milyen poziban?
2020. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pesten, vevőszolgálat. Plusz az alapbéren felül van premium. Aki ügyes, az azért sokat tud hazavinni.
2020. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!