Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthon ápolom a 63 éves...

Otthon ápolom a 63 éves édesanyám ,én kapok ápolási pénzt 53500Ft ot ! Ki ad nekem erre a pénzre hitelt melyik bank ??vagy már milyen segítséget adomány stb...

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
senki semmit. Mégis miből fizetnéd vissza a hitel törlesztőjét?
2020. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Semelyik.
2020. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Adományt? Már ezt az ápolási díjat is adománynak tekinti a kormány. Mondjuk az is számít, hogy kap-e nyugdíjat, vagy valamilyen pénzt anyukád. Egyébként én is ennyit kapok, tudom hogy milyen kevés pénz, ráadásul elég nagy költséggel jár az ápolás. ( Mivel egy ideje teljesen fekvőbeteg) 24 órás felügyeletet igényel.
2020. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Ez az oldal csupa ilyen lehetetlen kérdésekkel van tele mindig.


Képzettség nélkül hol kaphatok távmunkát kismamaként, ki ad nekem hitelt 50ezer forint segélyre, milyen vállalkozást indítsak mikor nem értek semmihez és egy fityingem nincs? Stb.


A senki, sehol, meg a nincs, meg nem lehetséges fogalmával kéne megbarátkozni nagyon sokaknak.

De mivel nem teszik, kapják a valóságnak teljesen megfelelő válaszokat, amin olykor meg is sértődnek. Pedig az a helyzeten nem változtat.

2020. dec. 8. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy "pozitív" legyek:

Így is van olyan "szervezet", aki adna neked kölcsön erre.

Úgy hívják, hogy Uzsorás Bácsi, jellemző tartózkodási helye a cigánysor vége, egy luxusvillában.


Ő adni fog, úgy, hogy már alapból a négyszeresét kell majd visszafizetned, de persze akkor se lesz az elég: sose szabadulsz tőle.


Nem fizetsz? Majd megfenyeget öt kigyúrt fickó, hogy akkor eltöri a kezed-lábad, vagy elvágja a 63 éves édesanyád torkát. Alkalmasint meg is teszik.


Miért nem javasolnak általában a fentihez hasonló, "pozitív", "működő" ötleteket a válaszadók?


Na vajon miért nem...

2020. dec. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, egyik bank sem fog adni. Egyrészt mert erre a típusú jövedelemre a bankok rendszerint nem adnak (a bankok a munkabért, nyugdíjat, vállalkozói jövedelmet fogadják el főleg), másrészt ez az összeg nagyon alacsony (általánosságban a minimálbért kell legalább teljesíteni - sok bank azonban 150-200e nettótól hitelez), harmadrészt az ápolási nem arra szolgál, hogy hitelt törlessz belőle, negyedrészt már egy kis hitelnek is akkora lenne a törlesztője, hogy ezt a jövedelmet elég nagy %-ban leterhelné, így jogszabályokba ütközne és nem maradna pénzetek megélhetésre sem.
2020. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!