Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek szerintetek? 21/L

Fanni99D kérdése:

Mit tegyek szerintetek? 21/L

Figyelt kérdés

Lux Hungáriánál voltam "állásinterjún" ilyen telefonos szervezőnek

Azt mondták Most hétfő kedd szerda próbanap, és akkor januárban szerződéskötés. Csak azért írok ide,mivel láttam pont ugyanitt hasonló kérdést.. Ha azt mondják,hogy akkor csütörtök,péntek esetleg jövőhét megint próbanap akkor mondjam,hogy no? Első állásom neharagudjatok a "nemtudomság" miatt



2020. dec. 13. 00:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerződés nélkül csak akkor dolgozunk legfeljebb, ha előre fizetnek. Persze a szerződés kell, tök mindegy, hogy próba vagy sem.


[link]

2020. dec. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Na akkor jól megetették velem a babot,csak annyit mondtak most nézzem meg hogy működik aztán ha tetszik akkor januárban kötés :D +1 Szavazat a Lux ellen akkor..
2020. dec. 13. 00:26
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "próbanap", szerződés van próbaidővel. A legtöbb helyen nem fizetik ki az ilyen próbanapokat és remélem, nem mész bele ebbe!
2020. dec. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Belementem,nem tudtam mit mondjak , persze megnézem mit kell csinálni,De Szerdán megmondom,hogy akkor offos ha nem kötnek szerződést..Mennyi ilyen trükkös izé van már. Köszi a segítségeket eddig srácok!
2020. dec. 13. 01:14
 5/23 A kérdező kommentje:
Szóval reagálva a második úriember posztjára másodjára, ebben a helyzetben te azt mondanád hétfőn,hogy akkor kössünk szerződést?(Hétfőn nem lesz a főnök csak keddtől)..
2020. dec. 13. 01:16
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nincs szerződés, akkor munkahelyed sincs, ahová hétfőn be kellene menned...
2020. dec. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nehéz lenne ezt firtatni.. true
2020. dec. 13. 01:30
 8/23 anonim ***** válasza:

[link]

😶😥

Pl. ha zsarolnak, mert nincs megélhetésed, akkor annál inkább is megalázhatnak HRes, vagy főnök, így jön ki más tudása, hogy gyomror kidforduljon, ha oda mersz menni mégis, vagy mivel nincs pénzed el kell vállalod. Ezt Ők is tudják és valamiféle bújócskát játszanak...

2020. dec. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Allj ki magadert. Nalunk a cegnel az egyik sracnak felevig huzodott a probanap :D , fizettek neki havonta, csak hat ugye nem volt bejelentve, de aztan vegul szolt hogy jo lenne
2020. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kiosztanám őket elég rendesen.
2020. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!