Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erre az állásra ti mennyi...

Erre az állásra ti mennyi fizetést mondanátok?

Figyelt kérdés

A múltkor kiírtam egy kérdést junior IT projektmenedzsment témában, éppen állást keresek. Az egyik cégnél túljutottam az első két körön és nemsokára a szakmai vezetővel lesz interjúm, ahol már valószínűleg előfog jönni a bérigény.

Ahogy utánanéztem, junior IT projektmenedzseri fizetésre 1-3 év tapasztalattal 700-900 ezer bruttót írt az itbusiness.hu


Nekem mindössze 1 év tapasztalatom van, gyakornokság után egyből bedobtak a mélyvízbe mondhatni átmeneti PM-ként, mert éppen be kellett sürgősen ugrani egy kilépő kolléga helyett egy projektre, aztán végül itt maradtam. A jelenlegi fizetésem bruttó 540.000 + cafeteria. Reális lehet szerintetek az említett bérigény új munkahelyre?


Pár info hirdetésben szereplő felelősségi körökről: (külföldi multi)

- managing team of technicians, team leaders, service desk agents and administration personnel

- initiating, managing and supporting global IT projects

- taking ownership for Profit & Loss, SLA and customer satisfaction for all global regions within a project

- resources and costs monitoring



2020. dec. 13. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
600-700 bruttó reális a jelenlegi helyzetben, de függ a projectek volumenétől is. :)
2020. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
500 + juttatások.
2020. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Ha igéred h megirod hogy alakult és végűl megkaptad-e az adott összeget akkor megirom h mennyit kérj
2020. dec. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
5-6 száz k
2020. dec. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj 840-et, így mind a két fél elégedett lesz.
2020. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!