Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valeo, Veszprémben irodai...

Valeo, Veszprémben irodai munkára hány körös interjú van? Ssc_ben mennyi a fizetés?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2020. dec. 19. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Ezen az oldalon az SSc-sek havi 1-1,5 Milla körül keresnek érettségi nélkül.
2020. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 2-3 éve voltam náluk mérnökként, egy körben letudtuk mint általában minden normális cégnél. Előtte volt egy hosszabb telefonos beszélgetés, az tulajdonképpen felfogható még egy körnek, de többet ne engedj nekik, ne érezzék magukat abban a helyzetben, hogy kedvükre ráncigálhatják az embert.


A fizetés 300 és 600 ezer Forint között lehet tapasztalattól és pozíciótól függően (nem mindegy, hogy logisztikus vagy villamosmérnök), a Valeo viszont egy alkatrészgyár, nem SSC.

2020. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a 600 ezer bruttó vagy nettóban van?
2020. dec. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bruttó.
2020. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nettóról írtam, de a 600 az jelenleg Magyarországon nagyjából a beosztotti fizetés plafonja, afölött már valamit nagyon jól kell tudni vagy vezetőnek kell lenni. Nem tudom, hogy a Valeónál megadják-e, nagyon jó alkupozícióban lévő fejlesztőmérnök esetében el tudom képzelni, de a nagy átlag szerintem 300 és 500 között keres. Nekem 3 évvel ezelőtt pályakezdőként (gépészmérnök), pár hónapos gyakornoki tapasztalattal 260-270, juttatásokkal együtt 320 körül adtak volna.


Milyen pozícióra jelentkeznél? Olyan, hogy "irodai" munka, nincsen, beszerzők, logisztikai tervezők, mérnökök (gyártástámogató, minőségbiztosítási, teszt, fejlesztő), menedzserek és team/group leaderek dolgoznak az irodákban.

2020. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valeo nem adja meg, az ahhoz csöves gyár.
2020. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mind1. Burkoló, festő keres 1 milliót és 60milliós terepjáróval mennek dolgozni.

Ssc legalább 3 millió nettó.

Ismerősöm is érettségivel keres 1.2 milliót csak éppen 5 éve nem dolgozik.

2020. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!