Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 30 év körüli nők, ti mennyit...

30 év körüli nők, ti mennyit kerestek havonta? Elégedettek vagytok vele?

Figyelt kérdés
szeretitek a munkatokat?

2020. dec. 24. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Nettó 250 ezret.


Egy kis irodában dolgozok, nyelvet használok napi szinten.


Túlzás, hogy szeretem, szívesebben csinálnék valami kreatívat vagy saját vállalkozást, de mondjuk ennél csak rosszabb munkahelyeim voltak eddig. A fizum pedig jónak számít errefelé.

2020. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Nettó 350-400, változó, mert van jutalékos része a fizumnak.


Elégedett vagyok, teljes home officeban dolgozok, viszont nincs semmilyen előrelépési lehetőség, így 7 év után kicsit belefáradtam már.


De jövő évtől szeretnék valami vállalkozásba fogni, még a tervezés fázisban van a dolog.

2020. dec. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Januártól kapok jelentős béremelést, így 400 ezer fölött lesz a nettóm. Szeretem a munkám, mert sokrétű. Irodában dolgozom, közgazász vagyok.
2020. dec. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Laborban dolgozom, vezetői beosztásban, 455ezer a bruttóm. Jobb szerettem helyettes vezető lenni, több szakmai munkám volt, kevesebb beosztástervezés stb. de összességében szeretem. 2 éven belül szeretnénk babát,utána kiderül hogy ugyanolda tudok e majd visszamenni vagy máshova
2020. dec. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

A nettó havi bérem 450 ezer ft plusz némi egyéb juttatás (szép kártya, céges autó, 3 havi prémium).

Vezető mérnökként dolgozom műszaki területen. A fizetésemmel elégedett vagyok, de nem szeretném életem végéig ezt csinálni. Itt kezdtem pályakezdőként 5 éve, végigjártam a ranglétrát, ennél feljebb nem vágyom. Már itt is kevésszer van szükség a műszaki vénára. Láttam mindent, nehéz meglepni, néhány évnél tovább már nem kötné le a felesleges agyi kapacitásaimat ez a munkahely.

Babát tervezünk, így nincs tervben váltás. Meglátjuk, hogy utána mi lesz.

2020. dec. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem rugatják ki AA?!
2020. dec. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Utána boldogabb lesz, jobban értékel mindent...
2020. dec. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!