Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkaügyi központban...

Melyik munkaügyi központban kell kijelentkezzek, ha egy másik megyében találok munkát és a lakcímváltozást azonnal intéztem?

Figyelt kérdés
Nem fogom tudni az egykori lakóhelyem szerinti munkaügyi központnál elintézni a kijelentkezési teendőket. Ilyenkor mindegy melyik munkaügyi központnál intézem a kijelentkezést? Vagy muszály az egykori lakóhelyhez tartozó munkaügyi központnál intézni a kijelentkezést?

2020. dec. 25. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Ott ahol bejelentkeztél. Máshol nem tudnak mit kezdeni veled.
2020. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos a lakóhelyhez tartozóba kell menni.

Én sem értem,hogy az állami adminisztráció miért ennyire rugalmatlan.


Ha baki ügyet kell intézni, teljesen mindegy melyik városban levő fiókba megyek.

2020. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
*banki
2020. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mentem sehova. Írtam egy levelet az adataimmal, hogy munkaviszonyt létesítettem X. Y. naptól, kértem töröljenek a nyilvántartásukból. Aztán elküldtem postán.

Semmi mást nem írtam bele, hogy milyen cég, munkakör stb.

2020. dec. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

munka.hu

Online is lehet.

2020. dec. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Engem mégzsarolnak... a tudd, hogy mit akarsz... meg ilyenek.

Te fizettél, hogy felvettek?

Élettel?

2020. dec. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Azt, hogy hány km-re találtál munkát azt a netes felületen nem tudom, hogy megadhatod-e.

Kijelentkezni azonban ki lehet 15 napon belül.

2020. dec. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!