Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biotech Szadai üzemben dolgozi...

Biotech Szadai üzemben dolgozik valaki?

Figyelt kérdés
Két műszakba keresnek porkeverő gépkezelőt. Milyen munka lehet? Mennyi lehet a fizetés? Illetve mennyit érdemes írni nettó bérigényhez? Köszi :)

2020. dec. 27. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok mondani, hogy jót még nem hallottam róla, konkrétan a közeli ismerőseim közül senki nem dolgozik ott, csak néha hallani harmad-negyedkézből rossz dolgokat. Édesanyámmal volt, hogy jelentkezett oda "x" állásra és felhívták, hogy hát ez most nincs de itt lenne az "y" pozíció. Megbeszélték a részleteket, fizetéssel együtt stb., édesanyám elment a próbanapra, aztán mikor utána újra beszélt a HR-essel akkor mondták, hogy hát már az y pozíció se elérhető, de van z pozíció 60%-al kevesebb bérért mint amit korábban megbeszéltek. Na akkor most gondolhatod hogy ez a történet milyen képet fest az egész kócerájról :D De aztán ha megpróbálod lehet, hogy csak jó dolgokat fogsz tapasztalni, ezt ne vedd szentírásnak, de itt a környéken csak rosszat hallani arról az üzemről.
2020. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Egy távoli ismerősöm mindig jókat mond róla, de ő már ott van pár éve és valószínű van egy jó helye.

Biztos, jó állásom van, de sajnos a fizetés nem elég(részmunkaidős vagyok) . Nehéz döntés....

Mégegyszer köszönöm a véleményt!

2020. dec. 29. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit, hát ha ott egy teljes munkaidős ajánlatot eléd raknak, amiben olyan bérezés szerepel ami már vonzóbb számodra akkor szerintem mindenképp próbáld meg.
2020. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Röviden: Raklapon érkezik a már kimért alapanyag, bele kell önteni a porkeverő tartályba, ami jól összekeveri és ha kész leengedni tartályba/hordóba. Dokumentálni,némi anyagmozgatás, stb.. Mivel élelmiszeripar, így fehér ruha, hajháló,munkavédelmi cipő, gumikesztyű és maszk alap. A porkeverőknek kicsit komolyabb, szűrős maszk van ami kell is hisz egesznap önteni kell a port, 8 órában már kényelmetlen tud lenni. Délutános héten minden este fertőtlenítő takarítás van.

2021. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ezek alapján 350-et kezdésnek elkérhetsz

2021. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!