Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan javíthatnék a szánalmas...

Hogyan javíthatnék a szánalmas fizetésemen(bruttó 245 ezer ft)?

Figyelt kérdés
Csak azt veszem észre hogy telnek az évek de jobb nem lesz. Tagadhatatlanul kényelmes mert közszféra és max 4 óra munka a 8 ból de akkor is ez kevés pénz

2020. dec. 28. 12:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hol tervezed a jövődet? Közszférában, vsgy csúszna a versenyszféra?
2020. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
12%
mondjuk keresel normális munkát
2020. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nincs semmi tervem mert nem tudok jobbat sajnos így várok mert biztos és kényelmes de szar a fizetés
2020. dec. 28. 13:00
 4/24 A kérdező kommentje:
Annyi van hogy amit tudok elteszek belöle kihasználva hogy élhetek szülökkel
2020. dec. 28. 13:02
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit vársz, mit mondjunk? Ha nem tervezel máshol, akkor nem lesz jobb fizud sem.
2020. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
Alapitvanyi iskola?
2020. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Több pénz kellene váltanék ha lenne nem müszakos lehetöség de ez az hogy nincs tudásom se ötletem hogy képezzem magam.


A jó hír hogy idöm nagyon sok van de nem tudom kihasználni

2020. dec. 28. 13:07
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem alapitványi iskola,annak diplomái vannak.


Nekem csak érettségim

2020. dec. 28. 13:08
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

A fizetésed nem szánalmas. Napi 4 órányi munkáért, műszakpótlék nélkül nagyon jó a bruttó 245 ezer forint. Igen tudom, 8 órát kell benn lenned, de az érdemi része megvan 4 óra alatt.

Egy szál érettségivel egyébként nagyjából ez az, amit el lehet érni. Vagy mész megdögleni többműszakos munkarendbe jobb pénzért, vagy embernek való munkarendben nyomorúságos fizetéssel küzdesz. Ha se diplomád, se szakmád, se normális munkatapasztalatod nincs, nem fogsz előrébb jutni.

2020. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik lehetőség, hogy nézz körbe a munkahelyeden. Van ott olyan, aki nálad többet keres? Nézd meg, hogy miben tud többet és másold le.


Másik lehetőség, hogy elkezdesz valamivel foglalkozni, amivel tudsz pénzt keresni. Internetes dolgokkal pl. webáruház, online marketing, kereső optimalizálás. Vagy valamilyen jutalékos munkával biztosítási alkusz, ingatlanozás.

Legrosszabb esetben nem keresel vele semmit, de legalább tanulsz pár új dolgot.


Harmadik út, hogy kitanulsz valami szakmát és azt kezded el maszekolva csinálni.

2020. dec. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!