Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bármilyen online pénzszerzési...

Bármilyen online pénzszerzési módot tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Sajnos vagy nem sajnos a koronavírus miatt homeoffice-ba kényszerültem és ezzel együtt rengeteg szabadidőm lett.

Marketinggel és pénzügyekkel foglalkozom ezenkívül nagyon jól beszélek németül. Szívesen szereznék egy kis plusz pénzt online, de semmi ötletelem nincsen hol/hogyan lehetne.

(Nem kifejezett munkahelyet keresek plusszban csak napi 1-2 órás melót amivel egy kis "zsebpénzt" még összeszedhetek. Online németoktatásban gondolkodtam, de sajnos nem vagyok egy tanár alkat és az nem menne túl jól.)

bárkinek van valami ötlete nagyon szívesen veszem!



2020. dec. 28. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Online póker
2020. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad a nyelvoktatást, vagy teóriákat gyártottál csak róla, hogy "milyen lenne"?
2020. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!