Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyíregyháza LEGO operátori...

Nyíregyháza LEGO operátori munka tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Volna pár kérdésem: ha a Trenkwalderen keresztül kerülök be, mennyire jellemző hogy 3 hónap után átvesznek törzsállományba? Gyakori, vagy ehhez is nyalizni kell, meg valakinek a valakijének kell hogy legyek?

Illetve, hogy mennyire gyakori a szombati-vasárnapi munkavégzés és hogy túlórázni kell?



2020. dec. 30. 14:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb helyre jöttél vannak ismeröseim ott, mármint akiknek a valakije ott dolgozik.


1, Attól függ hogy mennyire vagy szimpatikus az átvétel, ha lenne ott rokonod vagy ismerösöd akkor 100% hogy felvennének, viszont külsösként úgy készülj hogy rettentően kell hajtani és/vagy nyalni hogy átvegyenek, a lényeg hogy a lehető legjobbat kell mutatni, de úgysem biztos a dolog.

Rengetegen ragadnak külsösként.


A fizetés külsösként borzalmas, nettó 160 ezer pótlékokkal együtt ami 3 hónap után lehet nettó 180 ezer forint is.

Túlóra nem jellemző ha lenne akkor kifizetik rendesen.

Viszont a müszak az váltós, ami azt jelenti hogy 2 nap x 12 óra nappal 2 nap pihi, 2 nap éjszaka x 12 óra, 2 nap pihenés.

Le van szarva hogy vasárnapra esik esetleg ünnepnapra ugyanúgy menni kell de kifizetik ünnepi pótlékot.


Az egyikröl aki jól keress az apja vitte be, és már nettó 300 ezret keress az apuci már 400 at, sokan viszont a vendéglátás összeomlása után shemrockból mentek oda dolgozni és hát egyiket se vették át de mivel nincs más ott szivnak nettó 160-180 között.

2020. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
12 órás műszakért cserébe ez éhbér.
2020. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos és részletes választ! Igen, néhány dolgot tudtam pl hogy 12 óra műszakban, mert voltam ott még diákként. Illetve kíváncsi voltam, hogy ez a 180.000 ft-os bér igaz-e vagy túlzás. Meggondolom, hogy jelentkezek-e, mivel jelenleg közfoglalkoztatásban vagyok, és ennek a bérnek a felét se keresem meg :/
2020. dec. 30. 17:03
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Igaz de ne feljtsd el ebben benne van minden pótlék ahhoz képest nagyon kevés
2020. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%
Csodálom hogy vannak még olyan ostobák akik ennyiért képesek 12 órában dolgozni. Nettó 300 alatt 12 órázni!!!
2020. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Te a vállalkozó/gépkezelő troll vagy, Szabolcs Szatmár Bereg megyében ilyen munkák vannak.
2020. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
12%
Ja a troll vagyok igen... Nem én keresek ilyen nevetséges pénzeket.
2020. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Hetek óta kamu sztorikat irsz konkrétumok nélkül.

Na akkor hallgatlak mit csináljon a kérdező amivel többet keresne Nyíregyházán és környékén?

Pontos leírást és ne a beböfögést hogy menjen fodrász vállalkozónak mert milliárdokat keresnek.

Alkalmazottként

2020. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%
Kamu sztorikat írok? Miért is? Mert nem töltöm fel ide a bérlapom? Csak szerinted kamu mert te sem dolgoztál még tisztességes bérért életedben...
2020. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Ember felismerem az írásmódodat, a helyet sem tudod leírni megrögzött hazudozó vagy aki erre megy el hogy hatalmas marhaságokat irkál be mindenféle bizonyiték nélkül. A normális emberek konkrétumokat írnak míg te kitalált történeteket adsz le a milliókat kereső burkolókról meg fodrászokról stb, alkalmazottként meg 500+ ezer nettót kapsz érettségivel a szuper duper titkos gyárban amiröl életben nem hallott még gyakorin senki.

Beteges hazugságok sora, unalmas

2020. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!