Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segítene valaki diákmunka...

Segítene valaki diákmunka vállalásban?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Most fogom befejezni a tizenegyediket és vendéglátást tanulok. Általában a nyáron júniusban gyakorlatom van viszont mivel szeretnék majd továbbtanulni kell a pénz és jó lenne júliusra illetve augusztusra valami meló. Lehetőleg Cegléden mivel ceglédi vagyok. Ha esetleg valaki ilyen témában már jártas szívesen olvasnék tippeket. Nagyon szeretek olvasni illetve mivel ugye pincérnek készülök ezek a kategóriák jöhetnek. Nyitott vagyok, bármit szívesen kipróbálok. Tudom, hogy kicsit korai, de ez van. Mivel én idén nyáron kezdem először nem igazán vagyok jártas ebben szóval ha bárkinek van valami ötlete azt szívesen fogadom. Fontos, hogy Cegléden legyen.

2021. jan. 2. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamelyik iskolaszövetkezet honlapján nézz majd szét az aktuális lehetőségek közül. Cegléden nem tudom mennyi diákmunka szokott lenni, de félek, hogy nem túl sok. Mindenesetre a nyári munkákat majd május-június környékén nézd, pláne ilyen kiszámíthatatlan időkben.. A Meló-Diákkal nekem jó tapasztalataim vannak amúgy, bár nem Cegléden. Többieket nem tudom.
2021. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi előre is.
2021. jan. 20. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, láttam most egy ilyet:

[link]

2021. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Megnézem még részletesen, de ez így nagyban megkönnyíti a helyzetemet.
2021. jan. 23. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!