Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Junior penetration tester...

Junior penetration tester pozícióra mi a reális bruttó fizetési igény?

Figyelt kérdés

Behívtak második körös interjúra is, elvileg készülnöm kell fizetési igénnyel, de fogalmam sincs. Telekommunikációs cég. Diplomám nincs, viszont az OSCP vizsgával igazoltam az etikus hacker tudásomat, és így hívtak vissza. Ez az első ilyen állásom, így fogalmam sincs mennyit kérhetek...

Kérlek segítsetek benne.

Köszönöm előre is!



2021. jan. 2. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Br 450-500
2021. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
max br 250, de sokat is mondtam vele
2021. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Drága kettes, menjél inkább vissza kapálni, lejárt a szüneted.
2021. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Nálunk ennyit fizetnek junior poziba és reális is
2021. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

én telcoban vagyok, mivel it pozi, a bérsáv 450-900 bruttó


mivel kezdő vagy és nincs diplomád, akkor 500-600 lehet a reális

2021. jan. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én is ilyen 5-600 körül tippeltem az első körben, mert próbálkoztam anno kormányzati szektorban, felvettek volna akkor 525 bruttóra köztisztviselőként, tehát ez volt a törvényi maximum.


Ezt végül azért nem fogadtam el, mivel ott a törvényi maximum örökké határt fog szabni az előre lépésemnek, míg egy piaci cégnél nem, és én nem 1-2 évre gondolkozok egy helyen, hanem ha jól érzem magam, akkor maradok. Plusz a juttatási csomag is mérföldekkel jobb a telco cégnél, főleg azért, mert az összes oktatási anyagukhoz hozzáférést engednek, illetve cafeteria mellett ingyen mobil előfizu is van korlátlan nettel/hívással.


Szerintem megpróbálkozok a felső 600-al, mert aduászként fel tudok mutatni egy külföldi telco cég bug bountyjában szerzett 200 rést, amiről az ottani Security részleg fejétől kaptam igazolást, illetve a hackerone profilomon is összegyűlt rengeteg rés, és nyilvános POC is, szóval remélhetőleg belemennek a felső értékbe.


Ha tudok valamit, akkor még írok választ a kérdésemre, hátha a jövőben más embereket is érdekelni fog a téma :-)

2021. jan. 3. 11:18
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ennek maximum a felét fogod megkapni
2021. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az sem gond még a kormányzati szervhez is visszamehetek, ha ez a plusz kör nem jön össze :D
2021. jan. 3. 12:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 ne legyél már ennyire okos...
2021. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? :)
2021. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!