Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A sebész és a szülész nőgyógyá...

A sebész és a szülész nőgyógyász után milyen orvos még aki magánban nagyon sok pénzt képes keresni?

Figyelt kérdés
Olyan szakorvosokra gondolok, akik ÁOK-t végeztek, tehát a fogorvos és az állatorvos most nem ér...

2021. jan. 6. 12:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mármint sebész alatt most plasztikai-sebészt értettem...
2021. jan. 6. 12:17
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Bármilyen, aki jó szakember! (kivéve a kórboncnokot meg a labororvost)
2021. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A kórboncnok az a patológus?

Ő miért nem kereshet annyira jól?

2021. jan. 6. 12:30
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert egy kórboncnoknak viszonylag kevés a visszajáró betege :D
2021. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Miért? Ha kívágnak egy szövetdarabot belőled, vagy egy daganatot, akkor azt is Ő vizsgálja ha minden igaz... Akár időre, amíg az X sebész végzi rajtad az életmentő műtétet.

Szóval elég nehéz dolguk van, ami elég nagy tudást igényel...

2021. jan. 6. 12:34
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Senki nem vonta kétségbe, hogy nem igényel nagy tudást. Viszont te nem fogsz felkeresni magánba egy patológust, hogy figyi, itt egy kis szövetminta, analizáld már nekem. Hanem elmész egy szakorvoshoz, aki leveszi a mintát és küldi a laborba. Laborosok nem szoktak magánban dolgozni, több okból sem.
2021. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Értem. Milyen okból nem szoktak a laborosok magánban dolgozni?


Amúgy nekem még a mentőorvos jutott eszembe, vagy hogy is hívják, hogy valószínűleg nem tud magánban dolgozni, szóval Ő elég keveset kereshet, pedig Ő még terepre is megy és még talán olykor veszélyes is a munkája...


Egy nőgyógyásznál, illetve egy plasztikai-sebésznél elég egyértelmű, hogy hogyan, honnan kereshetnek akár havi több milliót is...

Mondjuk egy fül-orr gégészről valahogy nem tudom elképzelni, hogy ennyit kereshet.

De lehet, hogy rosszul gondolom...

De milyen terület van akkor még, ahol biztosan lehet ennyit?

2021. jan. 6. 12:45
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul gondolod, van fül-orr-gégész ügyfelünk, bőven 7 számjegy felett keres magánban havonta. És nem bevételre értem, hanem nyereségre.

Fogorvos is rengeteget tud keresni, meglepő de egy bőrgyógyász is. Meg nem csak a plasztikai sebész, hanem bármilyen másik sebész is. Anno nekem 15 éve műtötték a térdem magánban és már akkor többszázezret fizettem ki érte, plusz még ment ugye a taj kártyám terhére is a dokinak belőle.

LAboros azért nem keres, mert mint mondtam, te nem mész oda egy darab szövettel, hogy analizálja. Max magánkórházvan dologznak saját laborosok, de az megint más helyzet.

2021. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Füll-orr gégész maszekban ugyan úgy drága mint az összes orvos, nekem is magánba kellett mennem, endoszkóp 10 ezer, ct 15, műtét 100 volt és még konzultációnként 10-es.
2021. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Laboros is dolgozhat magánban. Sok magán vérvételi hely van, illetve kisebb műtéteket mintavételhez is van aki magánbam végeztet; ebben az esetben ki kell fizetni a labor díját is.

Egyébként nézd me bármelyik magánklinika honlapját, milyen szakrendelések vannak. Akit ott látsz, mind jól keresnek.

2021. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!