Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki ismer még ilyen jó...

ZJozsef84 kérdése:

Valaki ismer még ilyen jó crypto-s oldalt min crypto200iq.com?

Figyelt kérdés

Érdekelne még crypto világos korlátlan mennyiségben bónusz meg ingyen pénz. Vagy ahol jó kis akciók vannak mint binance vagy cripocom.

Köszi



2021. jan. 8. 06:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt jó, hogy szolgáltatói oldalról is mindenki meg akarja lovagolni a kripto-lázat, de hogy a francba lehet megbízni ezekben a se füle se farka oldalakban hogy nem lépnek le a pénzemmel?
2021. jan. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom 1-eshez: majd akkor állítsd, hogy jó, ha meg is kaptad a pénzedet, akarom mondani kivételkor is azt állítod, hogy ilyen jó :-)

(merthogy ugyebár eleve bukni is lehet vele, ha lemegy az árfolyam, csak ezt nem reklámozzák)

2021. jan. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ingyen pénz.

Ez a nap vicce.

:D :D :D

2021. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1 hónapja kezdtem el foglalkozny cryptoval... és amiket adnak pénzek ezeknek a tözsdeoldalaknak fillérek, azért adják hogy legyen tanulópénz az újaknak.

Természetesen én is azzal kezdtem hogy kiutalás. Éss megjött mind...


Megtanultam hogy működik a cryptovilág.... beszippantott... nagyon durva lehetőségek vannak benne.


Ha tud valaki még ilyen bonuszos oldalt. Irja meg nekem légyszi.

Köszi.

2021. jan. 8. 13:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd szippants egy nagyot akkor us amikor beszakad az egész a francba aztán volt péz nincs péz :DDD
2021. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi az a Bitcoin és mire jó??

YouTube · CsChannel

2019. szept. 18.

Videótalálat a következőre: Mi az a bitcoin

Előnézet

10:09

Hogyan működik a Bitcoin?

YouTube · SanFranciscobol Jottem

2018. dec. 22.

Videótalálat a következőre: Mi az a bitcoin

Előnézet

14:05

Mi az a Bitcoin bányászat, miért van rá szükség?

YouTube · CoolHD

2019. nov. 20.

Videótalálat a következőre: Mi az a bitcoin

Előnézet

9:33

Mi az a Bitcoin?

YouTube · ATV Magyarország

2017. nov. 30.

Összes

2021. jan. 13. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os, nem ez volt a kérdés, de látom, ez cseppet sem zavar Téged.


Vajon miért van olyan érzésem, hogy már megint valaki reklámozni akarja a bitcoint? :D


Összevissza rángatják a bitcoin árfolyamát és ha sokan veszik, nő a kereslet, akkor emelkedik az árfolyam. Nos, kedves Gyakoris bitcoin "reklámozók", el kell, hogy mondjam, hogy egy Gyakori közönsége igen kicsi hal a bitcoin árfolyam mozgatására.

Ráadásul a bitcoin tipikusan az a "valami" (igen, tudom, kryptopénz), ami leginkább hírek hatására megy ide-oda, fundamentális alap nélkül.

Szóval kár erőlködni :D

2021. jan. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én benne vagyok egy befektetésben ahol 150% kamatot fizet 10 hónap alatt. Fizet mivel kipróbáltam, és megbízható is mindig tudom hol a pénzem, ha érdekel kifejetem jobban neked
2021. jan. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as, kábítsál már még egy kicsit minket... :-)

Miért nem mindjárt dupla pénzt fizet? :-)


Véletlenül nem a Bróker Marcsi vagy? :-) Bár igaz, azt hiszem Ő "csak" 25% kamatot ígért...

2021. jan. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!