Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen GLS futárnak lenni...

Milyen GLS futárnak lenni 2021-ben?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék, hogy milyen GLS futárnak lenni? A többi cég igazság szerint nem nagyon érdekel, mert azt hallottam a GLS messze jobb az összes többinél, de ha van más természetesen azt is meghallgatom.

Ami érdekel:

- Munkaidő(beosztás)

- Fizetés

- Emberséges-e a kapcsolat a vezetők és az alkalmazottak közt?

Ami még lényeges lehet: nincs semmilyen tapasztalatom "futárkodás" terén, de viszont imádok vezetni az elmúlt 6 évben havi szinten vezettem 2-3 ezer kilométert, szeretem az embereket és elég nagy a tűrőképességem.



2021. jan. 9. 09:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
a mi futárunk hajnali 5-re megy, ő szedi össze a csomagjait egy futószalagról. délután kb. 4-5 óráig kint van. borravalóval együtt 450-500-at megkeres, de a jatt az környékenkét változó. egy napi 12 órát biztos dolgozik, minimálbérrel bejelentve. mivel egész nap kint vagy így szerintem az ügyfelekkel kell, hogy jó viszonyba legyél, a főnökeivel nem is nagyon találkozik az ember.
2021. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
Ha neked az nyerő, hogy a jattól függ a fizetésed nagyrésze, mert alapjáraton sza.r.t sem keresel és még ha le is betegszel, minimálbér után nem sokat kapsz, hát még nyugdíjat. Cserébe, mehet a 12-14 óra idegbaj per nap.
2021. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

#1 A ti futárotok konkrétan a GLS-nél van? Mert most néztem futárállást a férjem részére és a GLS-t is feldobta, viszont a hirdetésben 200 bruttó van írva. Most is futárcégnél van, de itt se jatt sem semmi, minimálbér , és

220 eft, nettó. ami elég nevetséges.

2021. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
26%

Mert mennyit keressen futarkent? K**rva nehez beulni az autoba es elvinni a csomagot.

Lehet szetszedni:)

De amig diplomaval keresnek emberek 200 nettot addig ne sirjon a futar szaja, hogy 220 t keres “csak”

2021. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Hát ahány diolomás ismerősöm van mindegyik egy idióta.... A saját lakását nem találja meg nemhogy 100-200 idegen címet naponta :D
2021. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Kérlek benneteket, ne kezdjünk el vitázni! Nekem jelenleg munkahelyre van szükségem nem pedig vitára! Köszönöm!
2021. jan. 9. 16:44
 7/24 anonim ***** válasza:
40%
kérdező! bocsi a 4 esnek üzenem, hogy a segglyukát megtalálja GPS által? Mivel írása alapján még azt sem. Ám hol élsz 4-eske? havi 220 eft az már a vicc kategóriába sorolható . Bbest ismeret, természetesen GPS nélkül/ ha kell azonnali indulás stb.. Szánalmas vagy! Valaki több diplomával sem tud ilyen helyen elhelyezkedni.
2021. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Aki ténylegesen tudna segíteni azt meghallgatnám egy privát üzenet formájában is! A következő e-mail címre nyugodtan írhat daddyplaytv.twitch@gmail.com. Én tényleg munkát keresek nekem nincs szükségem erre! Egy kérdést tettem fel ami számomra nagyon fontos ezért még egyszer kérek mindenkit koncentráljunk a lényegre! Előre is köszönöm!
2021. jan. 9. 17:48
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb jelentkezni futárnak és ha felhívnak megkérdezni a részleteket?
2021. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#9 de lehet egyszerűbb lenne, de akkor ez a platform nem létezne! ;)
2021. jan. 9. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!