Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan megbízható munka...

Van olyan megbízható munka külföldön, ahol nem lopnak meg?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam még munka miatt külföldön.

Viszont szeretnék dolgozni, kicsit több pénzért.

Nem érdekel, ha 16-18 órát kell talpon lenni,csak legyen belőle bevételem.

Itt ez sajnos nem működik pedig próbáltam.

34 éves vagyok, minimális angol és német nyelv tudással.

Vezettem éttermet, autókozmetikat, illatszer üzletet és gumis is voltam.

Jó lenne ha valaki tudna valami lehetőséget, mert így most szakítás után fél évvel, nem igazán találom a helyem az országban.

Viszont tényleg szívesen dolgoznék, ha kell egész nap!

Köszönöm a lehetőséget!

Sziasztok!



2021. jan. 10. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Hajós munka például.
2021. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

'minimális angol és német nyelv tudással.'


Na, ezert fognak lehuzni, atverni, meglopni. Nulla nyelvtudassal, nulla piackepes tudassal ne indulj neki semerre se. Mostanaban meg kulonosen ne, a kepzettseg nelkuli melokra (pl. takaritas, mosogatas) nincs tul nagy kereslet a jarvany miatt.

2021. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Facebookon németországi munkák, ausztrikai munkák, Németországban élő magyarok csoportokba regisztrálj. Ott találsz munkát.
2021. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos most a koronavírus miatt nincsenek idegen nyelvű szentmisék sem - élőszóban társalgási szintre fejlesztés szempontjából akár még személyesen is találkoztam volna Veled!


Az idegennyelvű szakkönyvtár sincs nyitva. De kétnyelvű filmeket is nézhetnél pl. televízióban. Talán még az is valamicske gyakorlásnak számít.

2021. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
német posta, én ott dolgozom, mint kézbesítő. itt 14,65 eurós órabérrel vesznek fel.
2021. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

KG International, Duna Rapszódia.

Megbízható közvetítő cégek. Nézz szét a Facebook oldalukon bár most nem annyira van munka ugye a jelenlegi helyzet miatt.

2021. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"minimális angol és német nyelv tudással."

Na, pont emiatt fognak átvágni a palánkon. Sajnos általában azok a munkaközvetítők, munkáltatók teszik ezt akik fennhangon hirdetik hogy nem kell nyelvtudás a munkához. Ráadásul oké, lehet, hangsúlyozom lehet, hogy talán találsz valami munkát amihez nem kell a nyelvtudás de attól még valahogy élned kell az adott országban. Lakást kell intézni, egészségbiztosítást kell fizetni, bankszámlát kell nyitni, be kell vásárolni stb stb.

2021. jan. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha teheted, saját magad keress munkát, ne munkaközvetítőn keresztül, mert azok biztosan sok pénzzel lehúznak. Ja, és az sem biztos, hogy ha rajtuk keresztül kapod a fizetésedet, akkor megkapod a jogosan járó munkabéredet. Sok ilyen eset történt, hogy a firma nem fizette ki, vagy napokig visszatartotta a dolgozók pénzét, volt, hogy hónapokon keresztül csak hitegette őket. Nem tudsz mit tenni akkor. Futhatsz a pénzed után. És akkor már dolgozni sincs kedved, mert már nem tudod fizetni a számláidat, a kajádat, az utazásodat, ha nincs pénzed.... Szóval jól gondold meg a külföldi munkavállalást. És inkább kérd valaki olyan segítségét, aki jártas ebben, és az adott országban él már jó néhány éve.
2021. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!