Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan hogy „diplomás...

Van olyan hogy „diplomás béremelés“ ha a munkához nem kell a diploma, ráadásul csak egyeseknek?

Figyelt kérdés

Van olyan, hogy egy raktárosi pozícióban, ahol lényegében érettségi az elvárás (még az se kell, de elvárják) valakit diplomázik és a főnök megemeli a bérét, mondván hogy muszáj neki „diplomás bért“ adnia?

Mi az a diplomás bér? én még olyanról soha az életben nem hallottam!

Ráadásul h az álláshoz se kell, akkor mire fel kap valaki többet?


Érdekes, amikor én diplomáztam, nekem egy szóval se mondták hogy „diplomás bért „ kell kapnom, sőt, lepattintottak amikor emelést kértem, mondván hogy itt a diploma nem kell semmire minek emeljenek.


Az egyiknek jár a másiknak nem?


2021. jan. 11. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Munkaügyis troll unatkozik.

Garantált bérminimum van, mint Te is tudod, de ennek semmi köze a "diplomás bér"(emelés)hez, mivel az nincs is.

Szúrja a szemedet, hogy valakinek bért emeltek?

Osztán szaloncukrot kaptál-e karácsonykor?

Mert nagy volt a csönd, semmi panaszkodás, stb. :-)

2021. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Indokolnia sem kell.
2021. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a vergődésedet.
2021. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nincs ilyen
2021. jan. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de a munkáltató annak emel akinek akar
2021. jan. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Irigykedünk, irigykedünk? :-)
2021. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El tudod küldeni a konkrét magyarázatot? Természetesen kiktörölt nevekkel, előre is köszönöm.
2021. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!