Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak olyan emberek akik...

Vannak olyan emberek akik budapesti cegnek dolgoznak de un. home officeban es videken tartozkodnak?

Figyelt kérdés

Most a covid ota nagyon nepszeru lett az otthonrol valo munkavegzes, mar akinek a munkakoreben ez lehetseges. A ceget erdekli az hogy home officeban dolgozva hol tartozkodsz? be kell menni idonkent az irodaba pl heti 1 szer?


Gondolom ez jo lehetoseg annak aki Budepestre ment a magasabb fizetes miatt es most nem kell berelnie lakast hanem videken lakik sajat hazban vagy szuloknel es csak internet meg laptop kell a munkajahoz. Igy Budapesti fizetese van videki koltsegek mellett.


2021. jan. 12. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát valahol lakni kell, és nincs vidéken ház, ahol lehetne, de igen. Nálunk kötelező a HO
2021. jan. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az öcsém. Budapesten dolgozik már sok éve, és most lassan egy éve vidéken lakik, kb. 200 km-re. Időnkent be kell mennie, de nem heti rendszerességgel.
2021. jan. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Se asszonynak se nekem nem kellett iroda közelébe mennünk március közepe óta.
2021. jan. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen
2021. jan. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cégben többen is hazaköltöztek a pesti albérletből amióta HO van, szóval igen. A kérdés inkább az, hogy mi marad meg ebből a járvány után.
2021. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem sokan tovabbra is igy fognak dolgozni mert a cegek konnyebben tudnak boviteni, tobb embert felvenni annelkul hogy nagyobb irodahaz kellene, sot ha berelnek irodahazat akkor akar fel is mondhatjak a berlest es berelnek egy kisebbet. Eleg lesz csak az uj embereket betanitani az irodaban es kesobb ok is dolgozhatnak otthonrol.


Aki otthonrol dolgozik az kap ezert plusz penzt? mert igy a futesen, aramon sporol a ceg, te meg gyakorlatilag a sajat aramodat, futesedet hasznalod es a sajat lakasodban egy szobat irodanak. Internetet ne nezzuk mert az mar mindenkinek van, annak is akinek nem kell a munkajahoz.

2021. jan. 12. 12:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, védhető, hogy olcsóbb, meg egyszerűbb így a cégnek bizonyos szempontból, de én azt tapasztalom, hogy nagyon sok irányításmániás főnök van, akinek szellemi munkánál is berögzült mániája, hogy ha a cég 8 órát megvesz egy napon az életedből, akkor azt az utolsó másodpercig a cégnek kell szentelned, és persze nem bízik meg benned annyira, hogy elhiggye, hogy ezt otthonról is megteszed. Ez marhaság több okból is, tudom én is, de az ilyenek nem fogják engedni a tartós HO-t a vírus után.
2021. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Èn pl úgy dolgozok be egy cègnek 5 ève, hogy egyetlen egyszer találkoztam a főnökkel 10 percre. Èpítèszeti rajzolás, már a befejező fázis, ahol nem kell egyeztetni. Viszont ebből adódóan nem is tudok itt èrtèkesebb munkát vègezni, mert ahhoz kellene a kontakt. Így ez marad mellèkág.


Van, ahol működik, van ahol nem, egy adott szakmán belül is. Szerintem amúgy nem ártanak a szemèlyes kapcsolatok, nem jó elgèpiesedni, elzárkózni.

2021. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!