Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 180 ezer forintból meg...

Nettó 180 ezer forintból meg lehet élni Budapesten?

Figyelt kérdés

Nettó 180 ezer forintból, egyedül egy albérletben Budapesten.

Szerintetek meg lehet így élni?



2021. jan. 13. 20:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül? Ez azt feltételezi, hogy garzont bérelsz, ami 100-nál kezdődik + rezsi. Ezen felül kaját veszel, ami drágább Budapesten, alsó hangon 60ezerrel számolj. MÁris kimerítetted a 180-as keretet, és akkor ott vagyunk, hogy félre is kéne tenni, meg élni is. Ebből a pénzből vegetálni lehet.

Én 140 nettóval indultam amúgy 7 éve, de akkor még "csak" 50-et fizettem albérletre, ja és beértem szobával.

De ha neked ennyit mondtak állásinterjún, ott nem veled van a baj, mert egy sima futár vagy segáédmunkás is hazavisz már legalább 250-et.

2021. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!