Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hr gyakornoki poziciokra hogy...

Hr gyakornoki poziciokra hogy erdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés

Mar elkuldtem az életrajzom par cégnek, mind elutasitott,most diakszovin keresztul probalkozom de eddig nem szoltak vissza..eleg elkeserito a helyzet, vegzos vagyok tehat diákként szeretnek dolgozni es nagy fizetésre se vagyom, csak bele akarok tanulni a szakmába, mindig ez erdekelt.

Felsőfokon beszelek angolul es tavasszal human teruleten diplomazom.


Legszivesebben egy jónevű multinál mennék, akar IT terulere recruiterként dolgozni. Azt hittem HR-esekre van kereslet :( mar annak is orulnek ha havi 160at keresnek


2021. jan. 13. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pest?
2021. jan. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hr-esekre alapból nincs hatalmas kereslet, főleg 0 km-esekre, főleg a mostani a helyzetben.
2021. jan. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

"vegzos vagyok tehat diákként szeretnek dolgozni"


Csak szerintem van ebben egy logikai bukfenc?! A végzősök már pont nem diákként akarnak dolgozni, hanem inkább olyan helyet keresnek, ahol már az egyetem után, diplomásként dolgozhatnak. Ahol diákként dolgoznak ott pedig ne csodálkozz, hogy nem kapkodnak utánad, hisz ha már tavasszal diplomázol, akkor utána már nem tudnak/akarnak foglalkoztatni.

2021. jan. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20%
Na ne szopass, képes voltál végigseggelni ezért egy egyetemet? Lol :-D A HR kifejezetten Mancikának lett létrehozva, hogy reszelgethesse a körmét miközben az önéletrajzokra masztizik. Na ide sejtheted, hogy kit vesznek fel...
2021. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!