Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Készítettem egy álláskereső...

Rothné Udvar Melinda kérdése:

Készítettem egy álláskereső portált! Mi a véleményetek róla? Van ötletetek, hogy mitől lehetne sikeresebb? A neve: Állás-guru /wio.hu/ Ne kíméljetek, lehet kritizálni! No meg dicsérni is! :)

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyat gagyi a felület. Azokkal szerződésben állsz, akiknek az ajánlati kint vannak?

Mennyire hoz nyereséget? Milyen látogatottságot mér a Google Analytics? Visszafordulási arány?

Biztos, hogy ez a domain megfelelő?

2021. jan. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És ezt mikor csináltad Fecó? Az ötlet jó, a honlapon még bőven lenne mit hegeszteni szerintem. De a feleséged 19 héttel ezelőtti értékelése szerint jó lett az oldal :)
2021. jan. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gagyi, egy béna gportálos oldalra hajaz még a betűtípusa is. Nem használnám, mert megbízhatatlannak és/vagy adathalász oldalnak tartanám.
2021. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki ért hozzá egy kicsit, annak kiszúrja a szemét, hogy iszonyatosan amatőr.
2021. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az meg külön kúrvä kínos hogy a saját nevedben a saját oldaladra dicsérő véleményt írsz, mintha egy teljesen kívülálló lennél, és gratulálsz saját magadnak, hogy össze tudtál ütni egy ilyen kókányt.
2021. jan. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Látom nem tetszik az őszinte vélemény. Akkor úgy fogalmazok, hogy láttam már három hónapos gyorstalpaló végén készített vizsgamunkákat, és azok hattyúk voltak, a te oldalad meg egy megkopasztott grillcsirke.
2021. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az állásajánlatok szóra a Google első tíz oldalán nincs a tied a találatok között

Pocsék meta description

:A legjobb álláskereső oldalak, és eszközök! Üdvözlöm, önt és sok sikert kívánok az álláskereséshez! :) Az állás Guru segít önnek, hogy ne keljen keresgélni a ..

Gondolod, nem menekül egy értelmes ember a legjobb szó elérése után? Dehogynem, pedig csak egy A van előtte.

Ha ennyire kezdő vagy, nem használsz pl. Yoast modult?

A legfrissebb tartalomnál ennyi a leírás: A legfrissebb bejegyzések!


Azokkal az oldalakkal, amiket össze-vissza linkelgetsz, szerződésben állsz?

Nem gond, ha feljelentenek enélkül?


És miért érdemesebb nálad keresni munkát (vagy kínálni, mert az eredeti helyeken?

2021. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy vicc, ugye?
2021. jan. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
7: cserébe minden ildal, amit linkel, benne van az első 10ben :D
2021. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Jót nevettem az oldaladon, bevallom. Semmi hasznosat nem láttam rajta, de ha rámegyek a "hogy szerezzek takarítói állást Budapesten" linkre, a tipp, hogy segít a Google és a profession.hu. Azt hittem, megfulladok a röhögéstől:D

A dizájn is übergagyi, látszódik, hogy komolytalan az oldal.

2021. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!