Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes most megcsinálni a...

Érdemes most megcsinálni a szobafestő tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan nagy hiány van belőlük, mint ahogy mondják? Nem szoktam látni, hogy szobafestőt keresnek valahova, szóval gondolom inkább vállakozóként éri meg csinálni, de ahhoz meg jó lenne tapasztalat.

2021. jan. 20. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
persze milliárdos leszel
2021. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Havi 3-4 milliót keresek majd havonta, mi? És érdemes mellé megcsinálni a burkoló szakmát, meg nyitni egy egy borbélyt vagy fodrászatot...
2021. jan. 20. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A sikeres vállalkozáshoz kell még ügyfélkör is, akik továbbadják a számodat az összes ismerősüknek.
2021. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyilván. De itt főleg az a kérdés, hogy ilyen szinten van hiány a festőkből, vagy alkalmazottként is eltudok helyezkedni? Egyik ismerősöm 5-6 éve végezte el a tanfolyamot, akkor egy helyet talált, ahova mehetett volna minimálbérért dolgozni.
2021. jan. 20. 14:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal meg szűntek az ilyen tanfolyamok már. Most már csak szakmunkás iskolában lehet ilyen szakmát megcsinálni.
2021. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van még felnőttképzés.
2021. jan. 20. 14:56
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Mindenképp. Több festő ismerősöm is van, pár napi munkáért több százezer Ft munkadíjat kérnek
2021. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Apum szobafestő, évek óta nem talál a brigádjába festőt.


"több festő ismerősöm is van, pár napi munkáért több százezer Ft munkadíjat kérnek"


Hát persze

2021. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugy van ertelme ha par ev utan tudsz vallalkozast inditani vagy kulfoldre mesz dolgozni.


En alkalmazottkent dolgoztam mint festo Magyarorszagon nehany evig.

Nem fizettek jol es nem is jelentettek be 8 oraba hanem csak 4-6 oraba, kozben meg 10 orat dolgoztunk naponta.

A fizetes is valtozo volt mert egyik heten mentunk minden nap, masik heten meg nem mert szigeteltunk volna de esett az eso.

Honap vegen meg 100st se kaptam meg mert keves volt az oram.


Munkat lehet talalni alkalmazottkent is, azzl nincs gond.

De csaladot nem tudsz alapitani ha papiron kasz 60 ezret. Hitelt nem fogsz kapni igy ha szeretnel hazat venni.. A masik amit mondtam hogy a fizetes sokszor kiszamithatatlan. Oraberben vagy es ha nem ugy jonnek ossze a munkak akkor keves a orad.

Ha jo szakember vagy egy jo cegnel ahol folyamatosan van munka amkor jelenleg 300 ezrett is megkereshetsz.

En kulfoldon ennek tob mint duplajat kapom legalisan bejelentve.

2021. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9-es, ki a franc megy el alkalmazottként festeni? Ezt mondjuk nem értem. Összeálltok páran, és egyenlően osztoztok, az oké, de valaki alatt dolgozni, aki többet kap, mint te ugyanazért a munkáért, ez nekem nem férne bele.
2021. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!