Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri e, a hegesztő szakmát...

Bitangg kérdése:

Megéri e, a hegesztő szakmát választani?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy belevágjak e 1 hegesztő tanfolyamba/képzésbe. Megéri e ezt a szakmát választani ma Magyarországon? Azt hallottam, hogy nem egy könnyű szakma és hogy nem valami egészséges, de védőfelszerelésekkel azért csökkenthetőek a káros hatások. Úgy tudom, ha kitartó vagy tovább lehet magad fejleszteni egész szépen. Magamról annyit hogy 20 éves srác vagyok, szakma nélkül érettségivel. Ezért is szeretnék valami tanfolyamot, vagy iskolát elvégezni. Számomra nem gond a fizikai munka sőt hozzám ez áll közelebb. Szeretek precízen dolgozni, és ha a munkámnak van értéke, látszatja. Pénzben is szeretnék többet keresni, mert jelenleg betanított gyári melós vagyok. Válaszaitokat előre köszönöm,és ha lehet szakmabeliek válaszoljanak.

2021. jan. 20. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem tanulsz lakatosnak? Égen-földön nem találni normális, lelkiismeretes és precíz lakatost, pedig hatalmas igény volna rá.
2021. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

A lakatos agysebész a heggesztőhöz képest.


Ha tényleg opció, akkor sokkal inkább azt.

2021. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri, minden hasonló szakemberre nagy szükség van manapság.

De csak akkor vágj bele, ha tényleg érdekel is és nem csak a pénz miatt csinálnád.

2021. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
végre egy jó döntés a gagyidiplomásokkal ellentétben
2021. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!