Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol keressek munkát 17 évesen,...

Hol keressek munkát 17 évesen, felsőfokú angol nyelvvizsgával?

Figyelt kérdés
Már egy pár nyelviskolába benyújtottam a jelentkezésemet nyelvtanári állásra, azonban nem jeleztek vissza. (pályakezdőket is kerestek, a feltételeknek megfeleltem) Bizonyára az életkorom lehet a probléma. Gondolkoztam azon, hogy magántanár legyek, viszont nem tudom, hol keressek diákokat, akiknek szükségük lenne rám. Néztem más munkákat is, de nem sok sikerrel, hiszen csak a részmunkaidő érdekel, mert csak délután tudok dolgozni. Mindenképp szeretnék egy munkát, nem feltétlenül tanárként. Minden ajánlást és jó tanácsot elfogadok. Köszönöm a segítséget!

2021. jan. 21. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Megfeleltél a feltételeknek? Nyelviskolákban általában feltétel a nyelvtanári diploma, neked viszont még érettségid sincs. Akármilyen jó vagy angolból, egyelőre Meki. Az is csak akkor, ha majd kinyit.
2021. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb korrepetálni tudsz. Keress alsóbbéveseket az iskoládban, vagy általános iskolásokat, ha mondjuk a szüleidnek van gyerekes ismerőse, aki küszködik az angollal. 2-3 ezer forintot be tudsz zsebelni egy órával.
2021. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
SSC
2021. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 megfeleltem, direkt olyat kerestem, ahol nem kértek nyelvtanári diplomát
2021. jan. 21. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
A legtöbb helyen a korod a gond. Amúgy a meki nyitva van, diákok is járnak dolgozni, azzal tudsz pénzt keresni. Esetleg korrepetálással.
2021. jan. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 igen tudom, hogy nyitva van, csak kamatoztatni szeretném a tudásom. Keresem a kihívást, hiszen az iskolai tanórák már nem adják meg ezt nekem.
2021. jan. 22. 09:21
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Akkor fejlődj angolból. Van ott még kihívás... A felsőfok, mint olyan, az egy pimf tétel a tehetségesek között. Ruházz be egy Cambridge Proficiency vizsgára. Mindjárt másképp fognak rád nézni, ha azt a bizonyítványt lobogtatod. Ez persze inkább 2 év, mint egy fél év átfutási idő, de hát ez egy papírkórságos világ. Nem is tudom, milyen nyelviskola az, amelyik alkalmaz nyelvtanári diploma nélkül tanerőt, azért manapság ott is eleget hangoztatják az akkreditáció és hasonló papírkórságos bűvszavakat...
2021. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már senki se tudja mi az a Cambridge Proficiency vizsga. Rohadtul nem érdekli a munkáltatót. Kiskorú vagy, nem lehetsz tanár, pont. Ha betöltötted a 18at menj el ssc be dolgozni.
2021. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

"senki se tudja mi az a Cambridge Proficiency vizsga"

Nyelviskolákról beszélünk, értelmetlenkém. :D

2021. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!