Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki hogyan keres vagy talált...

Ki hogyan keres vagy talált munkahelyet ahol jelenleg dolgoztok?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok hogy milyen úton modon lehet állásokhoz jutni. Netről néztetek ki vagy ismerős által vagy irjátok le aki akarja hogy hogyan.
2021. jan. 24. 19:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Egy fejvadász vadászott le, nem kerestem állást, nem is akartam váltani. De olyan cég, olyan juttatási csomaggal, hogy nem lehetett nemet mondani.
2021. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Apám felvett a cégéhez.
2021. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy létezik, hogy nem kerestél állást, mégis levadásztak? Hogy jöttek rá, hogy te vagy az emberük?
2021. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Profession. Megláttam, jelentkeztem (sokra jelentkeztem), behívtak, mivel nekem is szimpatikus volt a hely és visszahívtak, így elvállaltam. Ennek már több mint 2 éve.
2021. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Helyi álláskereső Facebook csoportban volt kint, a hirdetés.
2021. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Apukám néha bedolgozik a jelenlegi főnökömnek, ismerik egymást, a vírus előtt eljártak néha kávézni is. Ő kérdezte meg apukámat, hogy ismer-e valakit, aki alkalmas lenne xy pozíció betöltésére, mivel nem találnak senkit hónapok óta. Szóba kerültem, úgyhogy elkérték az önéletrajzomat, majd behívtak egy interjúra, és felvettek, ez még két éve volt.
2021. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én Angliában dolgozom. Katonai cég. 14 éve vagyok ott. Protekcióval jutottam be úgy, hogy angolul egy szót sem tudtam. Párom legjobb angol barátja dolgozott ott, és ő vitt be. 1-2 éven belül végleg hazaköltözünk, ha nem találok munkát, akkor segítséget kérek rokonoktól munkaügyben. 3-an már szóltak, hogy csak kérnem kell, és bevisznek a munkahelyükre dolgozni. Szóval ha másképp nem fog menni akkor újra protekciós melóm lesz.
2021. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

Profession, jelentkeztem, behívtak egy tesztírásra, ahol excelben kellett feladatokat megoldani, sorba rakni, szűrőt használni, stb. volt a feladatra 1 óra.. én kész voltam az egésszel 15 perc alatt hibátlanul.


Még aznap hívott a HR-es, hogy mikor írnám alá a szerződést.


Azóta eltelt 4 év és ugyanennél a cégnél vagyok csoportvezető... sajnos ezt a tesztírást azóta kihagyták a felvételi eljárásból.

2021. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
3: LinkedInen találtak meg, ott meg gyakorlatilag látszik az egész CVm.
2021. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
pályáztam a közigálláson, behívtak, eelbeszélgettünk, felvettek.
2021. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!