Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van ennyire rengeteg...

Miért van ennyire rengeteg ügyfélreferens/értékesítési asszisztens/területi képviselő állás a profession.hu-n?

Figyelt kérdés

HB megyei pályakezdő állásokat keresgélek, mert 1 éve végeztem gazdinfósként és próbálok elhelyezkedni, de tele a net a fent említett pozíciókkal: ügyfél, értékesítés, mégtöbb ügyfél, telefonos értékesítés, marketing asszisztens, ingatlanértékesítés, menedzseri asszisztens stb. Természetesen kiváló komm. képesség, csapatjátokos, terhelhetőség és még hasonló idióta dolgok mint követelményként megfogalmazva. 10-ből min. 6 állás ilyen. Ha csak ezekből indulok ki azt hinném, hogy baromi nagy hiány van az országban marketingesből és bölcsészből.


A többi állás pedig vagy német nyelvű IT munka a DT-nél (sajna még az angol se megy rendesen), van 1-2 mérnök, programozó vagy szakmunkás (villany, cnc, gépszerelő) állás, 1-2 idegennyelves SSC, könyvelős meg esetleg 1-1 komolyabb menedzserei/vezetői állás. És kb. ennyi a portfólió Hajdú-Biharban. Most vagy én vagyok lúzer vagy rossz szakmát választottam vagy mind2 esetleg egyik sem. Valaki elmagyarázná, hogy ez most mi a szösz?



2021. jan. 25. 20:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Bocsi a kérdést elírtam:

* Miért van ennyi sok...?

2021. jan. 25. 20:40
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vidéken nagyon nehéz nyelvtudás nélkül elhelyezkedni szellemi munkakörben.


Értékésítési ügynök pedig komolytalan állás.

2021. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Szabolcs és Hajdú környéki vagyok ezért tudom mondani hogy a legtöbb irodába gyári szellemi részre protekció kell, azaz ha van egy ismerösöd akkor téged fognak felvenni anélkül te munkát nem kapsz
2021. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a fluktuáció, jutalékos rendszer, szar meló. Ez kb elég is, hogy sok üres pozi legyen.
2021. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ezekből van a legtöbb, mert az értékesítők gyakran cserélődnek. Állandó stressz, nyomás, harc a jutalékért... nem lehet sokáig bírni.
2021. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem alkalmazotti állások, számlázni fogsz és értékesítés után kapsz jutalékot. A megbízónak kis költség, de ha eladsz nekik, az jelentős haszon. Ha meg nem, mész a levesbe.
2021. jan. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
azért mert sok embert keresnek ezekben a munkakörökben
2021. jan. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
mert válság van és kevés munkahely van. Covid előtt másfélékkel volt tele, ma inkább pénzügyes, könyvelő van többségében.
2021. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8: Már nem azért, de én már 2 éve nézegetem az állásokat és 2019 elején is ilyenfajta pozíciók voltak nagyrészt meghirdetve. Maximum infósból több volt (ami ugye kakukktojás, mert abból mindig azért van hiány mert baromi nehéz), viszont régebben se volt több szakmunka/bolti eladó/operátor vagyis kommersz munka meghirdetve.
2021. jan. 26. 12:21
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező emlékszem is rád egy kérdésben, sajnos ezek szerint azóta sem találtál állást, talán ha vége a vírusnak érdemes lenne Budapesten körül nézned
2021. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!