Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az,hogy a más...

Finnlovag66 kérdése:

Miért van az,hogy a más munkakörben vagyok bejelentve,mint ami a szerződésemben szerepel?

Figyelt kérdés
Az ügyfélkapun megnéztem a FEOR számot és gépkezelőnek vagyok bejelentve.Viszont a munkaszerződésemben töltőállomás kezelő szerepel.Ezért szólhatok a főnöknek?

2021. jan. 30. 19:40
 1/4 Fsms ***** válasza:
Legegyszerűbb adminisztrációs hiba is lehet. A leglényegesebb, hogy fizessek a tb t és egyéb járulékot . Ha javítják sokkal nem leszel előbb.
2021. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a feor adott szövegezésű. Olyan feor lehet nincs, hogy töltőállomás kezelő konkrétan, ezért kerültél egy tágabb fogalomba.
2021. jan. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Létezik töltőállomás kezelő feor


5121 de én egy egészen más kategóriában szerepelek

8329 kóddal vagyok bejelentve.


Ez hogy lehet adminisztrációs hiba?Azért nem kicsit tér el egymástól.Mert ha elüt egy számot az még oké

2021. jan. 31. 00:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen rosszul soroltak be. Vagy az is lehet, hogy amikor besoroltak a 8329-esbe, még nem létezett 5121-es kód. A FEOR-t az újabb munkakörökkel bővítik időnként.


Én is így jártam. A régi FEOR-om már nem is létezett az új besorolások szerint. Azt sem tudták hova rakjanak be, mert a munkakörömhöz nem találtak semmit a bővített listában, vagy 6 helyre is be tudtak volna sorolni. Valami hasonlóba tettek be, egyéb kategóriaként. Lényeges? Nem. Ami fontos: fizetés minden hónapban pontosan legyen! :D

2021. jan. 31. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!