Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 160-190 ezres fizetés manapság...

160-190 ezres fizetés manapság mire elég?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jelenleg ennyi fizetésen van.

Ebben a munkában tervezek maradni legalább 10-20 évet ha minden úgy adódik, mivel közel van, egyszerű munkavégzés, régi iskolámhoz is közel van, fél óra alatt szinte ott vagyok.

Nem tervezek nagy célokat mint lakás, autó, ilyesmik.

Kisebb céljaim vannak mint új telefon (Iphone), új számítógép ilyen gamer sarok úgymond, szobafelújítás és festés, kaják, tetkó talán és még ilyesmik. Jelenleg családommal élek és mindig is így volt ez. Nem húz a vonat, hogy elköltözzek, mert jól kijövök velük. Csak a lakásra igaz ráfér egy teljes renoválás, de ebből a fizetésből még az is talán futja nem? 23 vagyok és mostanság próbálom újra elindítani az életem, mert a 2020-as évem pocsék volt, nehezen találtam munkát, semmi motivációm nem volt, depressziós is voltam. Szóval idén úgy néz ki jól fog alakulni az év, főleg ezzel a munkával is, mert már van motivációm. Ilyen fizetéssel milyen céljaim legyenek? Jelenlegi célom most a munkában megmaradás, meg kis pénz bevétele. De szeretnék új célokat kitűzni, hogy ne legyenek unalmasak az éveim. Általánosom és egy szakiskolám van, érettségit próbáltam sajnos matek miatt úszott az egész, igaz bevallom lusta voltam igazán áttanulmányozni. Valamikor általános és középiskola váltáskor elkezdődtek nálam ilyen rituálék mint mindent kétszer vagy többször kell megérintenem (falak, bútorok, magamat is ha megérintek valahol valamit, mindkét irányba nézek stb...)és ez is terveim között van, hogy ezt kezeljem mivel már feltűnt nekem és már zavar, korábban tudomást se vettem róla. Szóval ja vannak céljaim de igazi célokat szeretnék. Ti mit kezdenétek ilyen fizetéssel? Milyen célokat valósítanátok meg? 23L vagyok.



2021. jan. 31. 21:27
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
44%
Semmmire.
2021. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
46%
És ez az új generáció, csak vagyunk a nagyvilágba, élősködik a szülőkön.Semmi terv, csak nyervogás. Grat.
2021. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

Azta.

nagyon lelkesítőek vagytok...

nem mondtam egy szóval se hogy családon élősködök de persze nektek egyértelműen ez jön le? Mindig beszálltam a költségekbe, segítek a takarításban ilyenekben...

Tényleg semmire nem elég?

Korábban 2 műszakban kaptam 140.ezret azt abból is tudtam venni dolgokat, meg 1 év alatt összejött 900.ezer valamennyi majdnem..

2021. jan. 31. 21:33
 4/53 A kérdező kommentje:

Itt tényleg mindenkinek elsőre az jön le, ha felnőttként még családdal lakik, hogy élősködő? Most komolyan...

igen nincsenek céljaim de ez most nem ekkora tragédia szerintem. Sokan vagyunk akiknek nincs célja és csak sodródunk, ezért is jöttem ide ötleteket kérni, de látom itt csak lehúzzák az embert és elkönyvelik mindennek már ha családdal lakik...ilyet. Azért várok még válaszokat ...

2021. jan. 31. 21:35
 5/53 anonim ***** válasza:
44%
Persze lehet. A legtöbb ember ennyit keres csak. Hazaadsz, öltözködsz, félreteszel, gamer laptop pár hónap, és megvan.
2021. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

7.nem vagyok lusta hanem nincs ötletem...

egyből lusta ezért valaki?

basszus nagyon lehangolóak vagytok.

kár is volt idejönnöm, itt tényleg leszívjátok az embereket...

mindenkinek ment a piros pipa...

2021. jan. 31. 21:38
 7/53 anonim ***** válasza:
9%

"Úgy látom betaláltam 5-ös 😄😄😄


Az én gyerekeim nem életképtelenek."


Ohh, ezt mondanod sem kell.

2021. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
76%

#10 az ember nem tervezi a társat.. az csak jön, a lila köddel együtt, amikor se nem látsz, se nem hallasz.


Majd amikor az ismerőseid 27-28 évesen sorra posztolják az esküvőket, gyerekszüléseket.. amikor anyádék elkezdik majd, hogy unokázni szeretnének.. na akkor egyből ugrik a "jól kijövök velük" összhang.

2021. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

most komolyan nem lehet egy felnőtt ember a családjával és szeretteivel egy otthonban még akkor se ha jó a viszony köztük?

ennyire ilyen meglátása van a gyakorisoknak?

nagyon megy nálatok ez a költözz el különbem élősködő leszel hiába szeretitek egymást...

itthon nem élősködök hanem rendesen kiveszem a részem mindenben.

2021. jan. 31. 21:41
 10/53 anonim ***** válasza:
72%
Amit szeretnél azt hamar eléred ebből a fizetésből aztán gyűjhetsz a felújításra, vagy amit majd akkor szeretnél.
2021. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!