Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elcsúszhatok az interjún a...

Elcsúszhatok az interjún a magas bérigény miatt?

Figyelt kérdés
Nyilván ez a fizetés nem magas, más országban, más szektorokban pedig nevetségesen alacsony is. Én viszont szociális szférában dolgozom, és egy karitatív szervhez adtam be az önéletrajzomat. A fizetési igénynél bruttó 350 ezret mondtam, az az én esetemben nettó 234000 forint körül van. Szerintem sokallták, nyilván ilyen 180000 forint között keresnek ilyen szférában mások de ők közalkalmazottak pl. Szerintetek ha minden másban megfelelő voltam emiatt elutasíthatnak?

2021. febr. 4. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Ha te vagy a szimpatikusabb más jelentkezőkkel szemben, akkor megmondják, hogy ennyit nem tudnak fizetni, helyette ajánlanak annyit. De ha egy másik jelentkező legalább ugyanolyan szimpatikus és kvalifikált, akkor neki ajánlják fel az állást. Nem a saját pénzük ellenségei, nyilván olcsóbban akarnak dolgoztatni.
2021. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Karitatív szervezet nem fog ennyit fizetni. Know your audience.
2021. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Az a vicc, hogy bruttó 350 ezret magas bérigénynek tartanak.
2021. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tényleg vicc, de sajnos ez van
2021. febr. 4. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
A virusválság után még alacsonyabb fizetésekre is lehet számítani. Sok a jelentkező
2021. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!